Atklās divas izstādes

Gulbenes Vēstures un mākslas muzejā 4.decembrī pulksten 16.00 tiks atklāta keramiķes gulbenietes Ingrīdas Cepītes izstāde. Savukārt 5.decembrī pulksten 15.00 atklās arī gulbenietes Evitas Zālītes šūto rotaļlietu "Ziemassvētkus gaidot" izstādi.

I.Cepīte "Dzirkstelei" stāsta, ka viņas darbi izstādē būs arī nopērkami.

 

"Izstādē būs vāzes, podi - lampas, svečturi. Galvenais, ka tie visi būs sarkanā krāsā, jo, skatoties uz visu to, kas notiek apkārt, gribējās, lai cilvēkiem būtu vairāk možuma. Ja viss būtu brūns, tad tas neizceltos. Gribējās izveidot košāku izstādi kā uzmundrinājumu visiem. Arī pagājušajā gadā muzejā bija skatāma manu darbu izstāde, un tā jau ir izveidojusies kā tradīcija atbraukt uz Gulbeni ar jauniem keramikas darbiņiem," saka I.Cepīte.


E.Zālītes šūto rotaļlietu "Ziemassvētkus gaidot" izstādē varēs aplūkot apmēram piecdesmit līdz sešdesmit dažādas lelles - gan jaunas, gan vecas.

 

Rīkojot izstādi, E.Zālīte uzsver, ka galvenā doma ir atgriezties bērnībā. Pēc izstādes atklāšanas interesenti varēs uzkavēties kādu stundu ilgāk, lai darbotos meistarklasē un kopā ar leļļu meistari izgatavotu savu lelli - rūķi.

 

"Dzirkstele" jau rakstīja, ka E.Zālītes darinātās lelles ir īpašas un vienreizējas un nav nopērkamas veikalā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas