Atklās “Garīgās izglītības centru” 1

24.janvārī pulksten 19.00 Gulbenes luterāņu baznīcas mazajā lūgšanu telpā (2.stāvā) tiks atklāts “Garīgās izglītības centrs”. Uz centra atklāšanu un turpmāko sadarbību aicināti visi interesenti. Par to informē luterāņu mācītājs Ilgvars Matīss.

Biedrība „Krustalīces mantojums” kopā ar Gulbenes luterāņu draudzi, septembrī uzsāka projekta „Liec savai dzīvei skanēt!” realizāciju. Baznīca ir ne tikai arhitektūras piemineklis un draudzes Dievnams, bet arī vieta, kur cilvēki nāk sevi pilnveidot, spēcināties pēc dzīves grūtībām, rast garīgu mierinājumu. Projekta gaitā ir veidots, mūsdienu standartiem atbilstoši aprīkots, garīgās izglītības centrs. Projekta aktivitātes: svētdienas skola, Bībeles stundas, mūzikas mācības visām paaudzēm, jauniešu tematiskās aktivitātes, senioru grupu nodarbības, tematiskās lekcijas un cits. Pielāgotās telpas ir aprīkotas ar mēbelēm, multimediju tehniku un mūzikas iekārtu – sintezatoru.


Dažādu sociālo grupu Gulbenes pilsētas un novada iedzīvotājiem (galvenokārt bērniem, jauniešiem) nodarbībās ir iespēja kvalitatīvi pavadīt savu brīvo laiku, vienlaicīgi caur garīgu lietu izpratni un mūziku, saprast savu patieso dabu.

Centrā nodarbības vada mūzikas skolotāja, kordiriģente Ilona Matīsa, ērģelniece, mūzikas skolotāja Daira Karole un mācītājs I.Matīss. Projekta realizācijas periodā jau notikušas arī lekcijas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas