Atkritumus plāno izvest šonedēļ 1

“Šonedēļ plānojam savākt lielgabarīta atkritumus pilsētā, lai gan situācija joprojām nav atrisināta,” “Dzirkstelei” saka SIA “Pilsētvides serviss” Malienas reģiona vadītāja Kristīne Andrejeva.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka kopš 2019.gada 1.janvāra lielgabarīta atkritumu izvešanu vairs nenodrošina SIA “Gulbenes nami”, bet tie ir jāizved SIA “Pilsētvides serviss”. Šobrīd juridiski nav sakārtots līgums, kas ir jāslēdz starp SIA “Pilsētvides serviss”, SIA “Gulbenes nami” un māju pilnvarotajām personām. Pašvaldībā “Dzirkstelei” teica, ka problēma esot juridiskās nesaskaņās.

K.Andrejeva “Dzirkstelei” precizē, ka lielgabarīta atkritumi tika izvesti 1.martā. “Divas dienas pēc tam, kad pašvaldības atkritumu saimniecības atbildīgais darbinieks Jānis Šmoteks bija sasaucis novada domē sapulci februāra pēdējā nedēļā, lai spriestu par turpmāko kārtību lielgabarīta apsaimniekošanā,” uzsver K.Andrejeva.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ilze

Kaimiņu novados ZAAO piedāvā šķirotos atkritumus bez maksas savākt no privātmājām http://www.zaao.lv/saturs/individuali-daliti-vakto-atkritumu-apsaimniekosana, nodrošinot ar konteineriem šim nolūkam. Kad šādu iespēju piedāvās "Pilsētvides serviss"? Privātmāju iedzīvotājiem nav pārāk ērti staigāt/braukāt pa pilsētu ar sašķirotiem atkritumiem un meklēt brīvu konteineru.

pirms 2 gadiem, 2019.04.13 09:42

Vietējās ziņas