“Atlaiž” īres maksu 2

Gulbenes novada dome 27.janvāra domes sēdē lēma par īres maksas samazinājumu par noteiktu summu diviem pašvaldības dzīvokļu īrniekiem.

Kādai īrniecei Līgo pagastā īres maksa tiks samazināta par 263,63 latiem. Viņai šie izdevumi radušies, no pašvaldības īrētā dzīvoklī nomainot logus kopsummā par 460,19 latiem. Līdz pagājušā gada beigām īres maksas samazinājumā īrniecei jau bija ieskaitīti 196,56 lati. Īres maksas apmērs mēnesī viņai ir 4,68 lati.  

Kādai īrniecei Gulbenē īres maksa tiks samazināta par 185 latiem. Tas notiks, sākot ar 1.augustu, kad novada dome pilsētā sāks iekasēt īres maksu no pašvaldības dzīvokļu īrniekiem. 6.janvāra "Dzirkstelē" publikācijā "Vai uzlabojumi dzīvoklī jāizkaro?" jau rakstījām par šo konkrēto gadījumu. Runa ir par vienistabas dzīvokli Nākotnes ielā.

 

Pēc ilgstošas un neveiksmīgas komunikācijas ar mājas vecāko un SIA "Gulbenes nami" īrniece nolēma par saviem līdzekļiem nomainīt logu dzīvojamā istabā. Īrniece tā rīkojās, gaidot pasaulē nākam savu bērniņu. Tā kā dzīvoklī apkures sezonas laikā gaisa temperatūra nepārsniedza 12 grādus, sieviete par savu naudu nomainīja logu un radiatorus. Gaidītais efekts tika panākts. Tagad ziemā dzīvoklī ir 20 grādu silts.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas