Ātrā kase arī Gulbenes pastā 9

Latvijas iedzīvotājiem aizvien aktīvāk iepērkoties interneta veikalos, pieaug arī “Latvijas Pastā” apstrādāto sūtījumu apjoms un paaugstinās to klientu skaits, kas pasta nodaļās ierodas saņemt savus sūtījumus.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka arī Gulbenes pastā ienāk liels skaits sūtījumu no trešajām pasaules valstīm. Lai arī turpmāk nodrošinātu ātrāku klientu apkalpošanu, “Latvijas Pasts”ar februāri vairākās pasta pakalpojumu sniegšanas vietās nodrošina klientiem iespēju saņemt sūtījumus atsevišķā klientu apkalpošanas darba vietā.

Ir izveidotas tā saucamās ātrās kases, kas darbdienās liela klientu pieplūduma gadījumā primāri nodrošinās sūtījumu izsniegšanu, bet pārējā laikā sniegs arī citus pasta pakalpojumus, lai sūtījumu saņemšana klientiem būtu maksimāli ātra un ērta.

Ātrā kase būs arī Gulbenes 1.pastā nodaļā no pirmdienas līdz piektdienai no pulksten 15.00 līdz 17.00.

Par to informē “Latvijas Pasta” pārstāve Agija Tērauda.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

O!

Es gribu pieteikties par darbinieci-ja jau izveido jaunas kases,tad tak vajag darbiniekus.

pirms 6 gadiem, 2015.02.06 14:12

t

piesakies gan :D tur personāls mainās visu laiku...kaut kas jau nav...sanāk tur bieži iegriesties neapskaužu pastnieces pensiju izmaksas dienās...

pirms 6 gadiem, 2015.02.06 15:17

suņ hui v čai

Vari nākt strādāt,bet jāzina ķīniešu valoda,jo sīkpakas no turienes pārsvarā tiek sūtītas.

pirms 6 gadiem, 2015.02.06 15:48

labais

bet varbūt kafijā?

pirms 6 gadiem, 2015.02.07 14:29

analfabētam

Uz paciņām adrese parasti ir angļu valoda nevis ķīniešu. Tik daudz nu gan vajadzētu atšķirt.

pirms 6 gadiem, 2015.02.07 20:40

gulbeniete

Lai Gulbenes pasta nodaļā noformētu ierakstītu vēstuli, vai izņemtu sūtījumu, samaksātu rēķinu ir ĻOTI JĀSAŅEMAS AR PACIETĪBU, rindas garas, darbinieces nekur nesteidzas un ir lēnas, vadībai būtu jaaizdomājas,ka 2 kases ir stipri par maz, reizēm tikai 1 strādā. Ir 21.gs. un nav vairs tie laiki,kad jāstāv garās rindās.

pirms 6 gadiem, 2015.02.08 19:23

k

.....darbinieces nekur nesteidzas un ir lēnas...es negribētu īsti piekrist. Viņām taču savs darbs ir jāizdara un tas nav ātri izdarāms...Vairāk es gribētu piekrist, ka tieši klienti ir tie kuri knauzerējas ar sīkumiem, nevar kaut ko ātri izdarīt, reizēm nezin ko grib, piekasās darbiniecēm ar kaut kādām stulbībām. Eju tur katru dienu un negribās man pastniecēm pilnīgi neko pārmest, drīzāk jūtu līdzi, čakars tur ir liels.

pirms 6 gadiem, 2015.02.09 17:41

padala

k!
ko tad tu katru dienu dari tur,tu laikam arī būsi tā rindu veidotāja!?Kas attiecās tieši uz pastu,tad tas ir zem katras kritikas.Atvainojiet,jūs apkalpos blakus kasē-šādu uzrakstu es redzu katru reiz kad iegriežos pastā.No četrām kasēm,ja divas strādā tad tas ir jau daudz-bardaks!!!!

pirms 6 gadiem, 2015.02.09 17:57

bombonga

Ideja laba! Tikai tas laiks? Es labprātāk tādu kasi redzētu no 13.00 līdz 15.00 kad cilvēkiem ir pusdienlaiks, kad parasti arī tiek ieiets pastā pēc paciņām.
Runājot par darbinieču darba tempu - diez vai tās nabaga sievietes var ieslēgt nez kādu super ātrumu, ja pie kases stāv pensionārs, kuram katrā ailītē ir jāpiebaksta ar pirkstu un 3reiz skaļi jāpasaka, kas jāraksta. Ja attieksme mainītos, tauta atkal brēktu - kā tā var, kā tā var!
Kases gan varētu būt vairākas atvērtas, kad ir lielie uzlidojumi pastam. Bet te droši vien viss atduras pret naudu, naudu, naudu - darbinieku ir tik, cik ir!
Vairāk par visu pastā kaitina vecās babuļas :D kas rindā stāvot elšu un pūš priekšāstāvošajam pakausī - es mirstu, es mirstu, palaidiet mani garām - man tikai viens maksājums (kurš gala rezultātā aizņem 15 minūtes jo izrādās, ka jāpasūta vēl dzirkstele un jānopērk odieris vecim!). Nu tad lai iet sēž un krēsla un gaida savu rindu, vai nāk tad, kad rindu nav - uzvedās kā mazi bērni un tā itkā viņas būtu visaizņemtākie cilvēki pasaulē! :D

pirms 6 gadiem, 2015.02.11 11:12

Vietējās ziņas