Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atrod “spraugu” divos projektos 2

Varēja palikt neatjaunots aptuveni 385 metrus garš posms pa vidu diviem Rēzeknes ceļa rekonstrukcijas projektiem, no kuriem vienu realizē akciju sabiedrības "Latvijas valsts ceļi", bet otru - Gulbenes novada dome. Lai tā nenotiktu, pašvaldība pat bija gatava aizmirsto ceļa posmu pārņemt savā īpašumā no valsts un iekļaut to pilsētas administratīvajā teritorijā. Šāds darba kārtības jautājums pat bija iekļauts 7.janvāra novada domes darba kārtībā, tomēr tā izskatīšana tika atlikta.

"Satiksmes ministrijai ir cits priekšlikums," deputātiem sēdē skaidroja novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa. "Dzirkstelei" viņa piebilda: "Vienojāmies ar Satiksmes ministriju un akciju sabiedrības "Latvijas valsts ceļi" vadību, ka paši remontēs savu posmu, tāpēc nepārņemsim to pašvaldības īpašumā. Svarīgi, lai nepaliek nesalabots starpposms. Rādās, ka viss būs kārtībā." Strīdīgais ceļa posms posms ir starp Gulbenes pilsētas uzrakstu un Rēzeknes ielu, kura ir pašvaldības īpašums. Gulbenes novada domes iepirkumu komisija vēl nav izdarījusi izvēli, kas rekonstruēs Rēzeknes ielu un uzraudzīs šos būvdarbus. Iepirkuma procedūra kavējas tieši šo peripetiju dēļ.


Rēzeknes ielas rekonstrukcijas būvdarbu un būvuzraudzības veikšanai vēl turpinās novada domes izsludinātā iepirkuma procedūra.

 

Kā zināms, norit rekonstrukcijas darbi 10,7 kilometrus garajā Gulbenes-Rēzeknes ceļa posmā, kuru domāts paplašināt un asfaltēt atbilstoši valsts 1.šķiras autoceļa standartiem. Paredzēts, ka rekonstrukciju no tilta pār Pededzi līdz Gulbenei veiks par vairāk nekā 4,3 miljoniem latu. Pēc būvdarbu veikšanas būs 10,5 metrus plats un atļautais braukšanas ātrums pa to būs līdz 90 kilometriem stundā. Solīta arī gājēju ietve un veloceliņš paralēli brauktuvei, kas savienos Palienas ciematu ar Gulbeni. Jau rekonstruēto šā ceļa posmu viņpus Gulbenes novada augstu novērtējuši autovadītāji - laikraksts "Autoceļu Avīze" pagājušā gada balvu sadalē nominācijā "Gada objekts" 2.vietu piešķīra SIA "8 CBR" par ieguldījumu Rēzeknes-Gulbenes ceļa modernizācijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ērce

"skaisti" - ozolu līķi par 4,3 miljoniem........ gan kumoss kādam iesprūdīs.

pirms 6 gadiem, 2013.02.07 10:40

Kam jums pilsētai vēl viena ietve,atkal tautai kas dzīvo blakus būs no jums tikai galvassāpes,kā tīrīt,kaisīt utt.Tak beidzīet visu grābt savos īpašumos...ak jā tik svarīgu lietiņu piemirsu tak jau no Eiropas maka gribās kautko ,nu tad tik sarauj ,lai nenokavē pieteikumiem rindu...pareizi šajā jautājumā tak nav rindu tā jau ir dome .

pirms 6 gadiem, 2013.01.24 12:55

Vietējās ziņas