Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atrodam lielisko skolotāju! 9

Gaidot Skolotāju dienu, “Dzirkstele” rīkoja konkursu “Meklējam lielisko skolotāju”, kurā aicinājām ikvienu skolēnu pieteikt savu īpašo skolotāju.

Kopumā konkursam tika pieteikti 14 skolotāji – Iveta Roziņa, Tatjana Pētersone, Daira Ģērmane, Vita Poiša, Māra Vībāne, Arnita Zipova, Maruta Blumberga, Elita Reinsone, Iveta Āboliņa, Iveta Zvaigzne, Laura Anže, Māris Palameiks, Inese Dārziņa un Tekla Malnača.

Balsošanā “www.dzirkstele.lv” visvairāk balsu ieguva Lizuma vidusskolas un Gulbenes novada valsts ģimnāzijas skolotāja Iveta Roziņa, Stāmerienas pamatskolas skolotāja Māra Vībāne un Gulbenes novada valsts ģimnāzijas skolotāja Laura Anže.

Lepojas ar savu skolotāju

L.Anži skolēni raksturojoši kā ļoti sirsnīgu cilvēku. Uz katru stundu un mēģinājumu viņa nāk ar prieku, vecāku sapulcēs un arī klasei cep dažādus pīrāgus un kūkas, pacienā ar tēju. Dara ļoti daudz, neko neprasot pretī.

“Laura ir visforšākā. Ideālā skolotāja,” raksta viņas audzināmās klases skolēni un piebilst, ka viņa prot uzklausīt, ir izpalīdzīga un saprotoša, kurai piemīt laba humora izjūta. Skolotāja prot iedvesmot un ieinteresēt jauniešus. Viņai var uzticēt noslēpumus, ir radoša, atraktīva, stilīga, jautra, savu klasi un skolēnus aizstāv jebkurā situācijā. L.Anžes mūzikas stundas ir ļoti interesantas.

“Mācību vielu ir viegli uztvert, jo viss tiek paskaidrots vienkāršā valodā. Var redzēt, ka mūzika ir viņas sirdslieta. Ir liels prieks, ka viņa ar tik lielu degsmi spēj aizraut arī skolēnus,” pieteikumos raksta skolēni.

Uzzinot, ka skolotāja ir viena no tām trim, kas konkursa balsojumā ieguva visvairāk punktu, devītklasnieki to uzņem ar lielu prieku un skaļām ovācijām. Arī pašai skolotājai tas ir liels un patīkams pārsteigums.

“Man ir visjaukākā klase!” atzīst L.Anže un piebilst, ka viņai ļoti patīk tas, ko viņa dara.

“Liekas, ka esmu īstajā vietā. Tas vien, ka man ir tik brīnišķīga audzināmā klase, ir mana balva un alga par manu ilgo darbu, jo darba stāžs man ir gandrīz 30 gadi,” saka skolotāja.

Rezultāts – negaidīts pārsteigums

Pieteikumos par skolotāju I.Roziņu rakstīts, ka viņa prot matemātikas stundas padarīt gaišas un interesantas, pastāstīdama joku un arī jokojot kopā ar saviem audzēkņiem. Viņa ļoti labi saprotas ar jauniešiem un ļoti labi prot pasniegt apgūstamo mācību vielu.

“Pati kā personība viņa ir jauks un gaišs cilvēks, kuras sejā vienmēr ir smaids. Patīkami iet uz tādām matemātikas stundām. Viņa padara mācīšanos aizraujošu, ar interesantiem piemēriem no dzīves. Māk saviem skolēniem uzlabot garastāvokli,” rakstīts pieteikumos.

I.Roziņa “Dzirkstelei” stāsta, ka bijusi zinoša, ka šāds konkurss ir, bet tā rezultāts esot liels un negaidīts pārsteigums. Saviem kolēģiem svētkos I.Roziņa novēl darīt savu darbu ar prieku, par spīti neatbilstošajam atalgojumam, un mīlēt bērnus!

Savukārt M.Vībāne, uzzinot, ka ir pieteikta šim konkursam, jau jutusies ļoti priecīgi pārsteigta. Pieteikumā par šo skolotāju ir teikts, ka viņa ir jauka un iemāca būt gudriem.

“Man ļoti patīk strādāt ar bērniem. Arī citiem kolēģiem novēlu mīlēt bērnus, būt pacietīgiem, izturīgiem un radošiem!” aicina M.Vībāne.

Skolotāji dāvanā saņem T-kreklu, laikraksta “Dzirksteles” un žurnāla “Ilustrētā Zinātne” abonementu, savukārt ar trīs labāko aprakstu skolēniem, kuri pieteica skolotājas, “Dzirkstele” sazināsies personīgi. Skolēni balvā saņems rokaspulksteni, lielo picu un žurnālu “Ilustrētā Junioriem”.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

stilago

Varbūt vairāk tā nedarām? Citādi sanāk tāda kā diskriminācija Ušakova stilā. Un ož tā kā pēc propagandas.

pirms 6 gadiem, 2013.10.04 20:35

Aina

Skaisti jaunieši, jauka,simpātiska skolotāja! Lai veicas visiem kopā arī turpmāk!

pirms 6 gadiem, 2013.10.05 10:59

ooooooooo

Jā,sākas. Neviens cilvēks šiem idiotiem norējējiem nav labs,tikai paši. Lai veicas Laurai!

pirms 6 gadiem, 2013.10.06 09:25

outlet

Davaj, ka izbeidzam šos, jau no sākuma debīlismā ieprogrammētos "konkursus". Jo jebkuram, kam galvā ir smadzenes nevis salmi, un ir skaidrs, ka no katra skolotāja var kaut ko labu iemācīties, ir .saprotams arī tas, ka šādi un līdzīgi "konkursiņi" ir tikai tukša kaut kā ( piemēram GNVĢ) slēptāka vai atklātāka reklamēšana.

pirms 6 gadiem, 2013.10.06 13:50

ab

Kādēļ domā, ka tā ir GNVĢ reklamēšana?

pirms 6 gadiem, 2013.10.07 11:21

ki

kas tur slikts, ja skolnieki atbalsta savu skolotaju? Vai te bija jalasa starp rindam?

pirms 6 gadiem, 2013.10.10 06:24

Vietējās ziņas