Atsaucība skrējienam "Sirdspuksti Baltijai" bija maza 2

Baltijas valstu vienotības skrējienā "Sirdspuksti Baltijai" Gulbenes novada cilvēku atsaucība bija maza.

Gulbenes sporta skolas direktors Normunds Aizpurs, kurš uzņēmās organizēt braucienu uz šo skrējienu, stāsta, ka atsaucība no gulbeniešu puses bija maza.

 

"Uzrunājot piedalīties skrējienā, cilvēki man norādīja, ka Baltijas vienotības posms ir pārrauts. Cilvēki jūtas piekrāpti un to, uz ko ir cerējuši, stāvot rokās sadevušies pirms 20 gadiem Baltijas ceļā, nav sagaidījuši. Tas bija galvenais iemesls, kāpēc cilvēki atteicās braukt. Protams, skrējiens notika svētdienā. Nebrauca varbūt arī tāpēc, ka brīvu dienu vēlējās pavadīt mājās," stāsta N.Aizpurs un piebilst, ka, noskrienot paredzēto kilometru, Gulbenes novada skrējēji uzreiz arī devušies mājās.

 

Mūsu novada skrējējiem bija jānoskrien maršruta Tallina - Rīga 313. kilometrs.

Kopumā skrējienā, kas notika no sestdienas līdz svētdienai, visās trīs Baltijas valstīs piedalījušies vairāk nekā 50 000 tūkstoši cilvēku. Skrējienā vismaz 7000 cilvēku piedalījušies Igaunijā, bet Lietuvā - vismaz 5000 cilvēku. Visvairāk cilvēku skrējienā piedalījās Latvijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Tas tāpēc, ka tādi kā Aizpurs ir puskoka skrējēji...

pirms 11 gadiem, 2009.08.28 16:46

Nu nezinu gan, kuri bija izredzētie tapt Aizpura kunga uzrunāti, bet daudzi tur bija ar saviem transportiem un skrēja ļoti dažādās vietās (ne tikai 313. km, uz kuru novada delegācija ierašanos pat nedaudz nokavēja un jau sākumā nodarbojās ar iedzīšanu).

pirms 11 gadiem, 2009.08.27 13:26

Vietējās ziņas