Atvadu balles nebūs

Rajona padome savas pilnvaras zaudēs ar 1.jūliju. Līdz ar to jauns nosaukums būs vajadzīgs tām iestādēm, kas līdz šim bija izmantojušas Gulbenes rajona vārdu. Ja atsevišķu rajonu padomes organizē atvadu balli, tad gulbenieši ir noskaņoti darbam.

Rajona padomes deputāti šobrīd plāno pēdējā rajona padomes sēdē pulcēties 29.jūnijā, bet šis datums varot tikt mainīts. Komiteju sēdes notiks apmēram nedēļu iepriekš - 17.jūnijā.

"Pēdējā rajona padomes sēde būs darba sanāksme, nevis svinīga kopā sanākšana un pateicību dalīšana par darbu. Mums ir jāsakārto virkne dažādu dokumentu. Pie manis neviens arī nav vērsies ar ierosinājumu, ka uz pēdējo sēdi jāgatavo kaut kas īpašs," saka rajona padomes izpilddirektore Guna Švika.

Rajona padomes darbinieki tiks atbrīvoti, atbilstoši darba līguma nosacījumiem, izņemot vēlētās personas. Viņi saņems arī kompensācijas, kā noteikts likumā.

"Mēnesi pirms politiskās varas maiņas visus darbiniekus esmu brīdinājusi par gaidāmajām izmaiņām. Tālāk par katru darbinieku lems novada dome. Tas viss notiks darba procesā," stāsta G.Švika.

1.jūlijā uz pirmo sanāksmi pulcēsies novada domes deputāti.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas