Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atvērto durvju dienā Valsts Zemes dienests atklās jaunu galda spēli

Valsts zemes dienesta Komunikācijas projektu vadītāja Arta Platace informē, ka Latvijā 27.septembrī norisināsies Atvērto durvju diena valsts pārvaldē, tajā arī Valsts zemes dienests (VZD) aicina viesos interesentus, it īpaši vecāko klašu skolēnus un klašu grupas. Interesentiem  būs iespēja pirmajiem izmēģināt jaunu un nebijušu VZD galda spēli.

Durvis interesentiem laika posmā no pulksten 10.00 līdz 12.00 vai no pulksten 14.00 līdz 16.00 vērs VZD birojs arī Gulbenē.

"Īpaša Atvērto durvju dienas aktivitāte būs VZD galda spēle. Tā ir veidota uz A1 laukuma, sastāv no 50 lauciņiem un vizuāli atspoguļo VZD darbības jomas. Spēles dalībniekiem, virzoties pa lauciņiem, būs iespēja pārbaudīt savas zināšanas par VZD, tā pakalpojumiem, par datu publicēšanu portālos kadastrs.lv un citu. Tāpat spēles gaitā tās dalībnieki varēs uzzināt interesantus faktus par Latvijas nekustamajiem īpašumiem, kā arī iejusties nekustamo īpašumu īpašnieku lomās," stāsta A.Platace.

Tāpat interesenti varēs ielūkoties VZD speciālistu darba ikdienā, redzēt, ar ko un kā  darba dienās strādā kadastra inženieri, procesu vadītāji, klientu apkalpošanas konsultanti un citi nozares speciālisti. Būs iespēja ielūkoties tajās VZD biroju telpās, kur ikdienā VZD klientiem ieeja ir liegta, piemēram, arhīvā. 

Projektu vadītāja atgādina, ka šajā akcijā VZD  īpaši aicina piedalīties klašu grupas un vecāko klašu skolēnus. VZD vēlas skaidrot, ar ko nodarbojas, un aicināt jauniešus savu nākotni un profesijas izvēli saistīt ar tādām jomām kā zemes ierīcība, ģeodēzija un citām vides zinātnes jomām, kas VZD darbā ir ļoti nepieciešamas un ko iespējams apgūt arī par valsts budžeta līdzekļiem Latvijas augstākās izglītības iestādēs.

Atvērto durvju diena vecāko klašu audzēkņiem uzskatāmā un saprotamā veidā  ļaus iepazīties ar nozari, uzzināt, ar ko un kā strādā  kadastra inženieri, būvju kadastrālās uzmērīšanas speciālisti, procesu vadītāji un citi VZD speciālisti.

Skolēnu grupu apmeklējumus iespējams pieteikt līdz 25. septembrim, rakstot uz arta.platace@vzd.gov.lv. Sīkāka informācija par Atvērto durvju dienu VZD arī tīmekļa vietnē: www.vzd.gov.lv

Papildinformācija par Atvērto durvju dienu valsts pārvaldē: www.atvertodurvjudiena.lv

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas