Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atzinības rakstus un ziedus saņem labākie skolotāji 5

Gulbenes kultūras centrā pagājušas nedēļas nogalē notika gada noslēguma pasākums visa novada izglītības iestāžu pedagogiem. Neformālā gaisotnē pedagogi baudīja vakaru. Muzikālus sveicienus un uz raitu dejas soli aicināja šovā "Dziedošās ģimenes" popularitāti ieguvusī Igauņu ģimene. Vairāk foto šeit.

Aktualizēs materiālo stimulēšanu Gulbenes novada domes Izglītības un kultūras nodaļas vadītājs Arnis Šķēls savā uzrunā uzsvēra, ka atskatoties uz šo gadu, ir jāatceras uzvaras, gandarījumi, kā arī sajūsma par panākumiem. Viņš ieskicēja arī nākotnes vīzijas.

 

"Šobrīd ministra paziņojumi par direktoru rotāciju un citām aktualitātēm izglītībā mums neļauj īsti snaust un izlikties, ka viss rit savu gaitu. Esam domājuši nākamajā gadā aktualizēt un cerams arī veiksmīgi novest līdz galam jautājumu par materiālo stimulēšanu izcilākajiem mūsu skolēniem un arī labākajiem pedagogiem, tāpat arī diferencēt samaksu pirmsskolas izglītības pedagogiem un arī turpināt atbalstīt pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveidi. Aicinu nebaidīties izvirzīt augstus mērķus, jo Konfūcijs ir teicis - ja nevari sasniegt savu mērķi, nemaini šo mērķi, bet gan savu darbības plānu," savā uzrunā teica A.Šķēls.


Novērtējums dod gandarījumu

Vakara gaitā paldies vārdi tika teikti vairākiem pedagogiem. Nomināciju "Labākais skolotājs 2011" ieguva divi skolotāji - Gulbīša vidusskolas skolotājs Jānis Ļoļāns un Lizuma vidusskolas skolotājs Sandris Rakauskis. J.Ļoļāns ir pārliecināts, ka ir tikai viens no daudziem izciliem skolotājiem. Savukārt S.Rakauskis neslēpa savu pārsteigumu par iegūto nomināciju. Novērtējums dodot gandarījumu turpināt iesākto darbu un darīt to arī vēlās naktīs, kad neviens to neredz. Jaunais skolotājs uzskata, ka ikviens pedagogs ir pelnījis šādu novērtējumu vismaz vienreiz mūžā. Gan J.Ļoļānam, gan S.Rakauskim dāvanas bija sarūpējusi "Swedbank".


Bērnudārza "Auseklītis" skolotāja Dina Balode, kā arī Stāķu pamatskolas direktores vietniece izglītības jomā Elēna Obrumāne saņēma Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstus.
Šajā mācību gadā Lizuma vidusskola ir kļuvusi par inovatīvās pieredzes skolu. Tās pedagogi arvien meklē jaunas iespējas, lai pilnveidotu savu prasmi mūsdienīgu metožu un paņēmienu pielietošanai mācību procesā. Pedagogu darbs un ieguldījums ir augstu novērtēts, jo Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstus saņēma Lizuma vidusskolas direktore Irēna Ābeltiņa, direktores vietniece izglītības jomā Mirdza Ranka, skolotājas Inese Dārziņa un Iveta Roziņa.


Savukārt Gulbenes novada domes Atzinības rakstu saņēma Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas pedagogs Arvis Steckis.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

hi

Jauki, ka novērtē paveikto. Ļoļāns to ir pelnījis. Paldies.

pirms 8 gadiem, 2011.12.07 19:35

..

J. Ļoļāns viennozīmīgi labākais! Nevar pat novērtēt, cik ļoti daudz viņš ir devis un vēl dos skolēnu labā! Paldies par darbu! Prieks!

pirms 8 gadiem, 2011.12.06 17:50

Vietējās ziņas