Atzinīgi novērtē mūsu jauniešu darbus

Jau ceturto gadu pēc kārtas skolēnii tiek aicināti rakstīt zinātniski pētnieciskos darbus konkursam "Latviešu pēdas Sibīrijā un Tālajos Austrumos". Labākie savus darbus pēc tam prezentē starpnovadu konferencē. Šogad tā notika Alūksnē.

Pagājušajā piektdienā uz konferenci Alūksnē devās arī Gulbenes novada delegācija 30 cilvēku sastāvā. Kopumā konferencei bija reģistrējušies vairāk nekā 150 cilvēki,  

Pasākuma laikā savus zinātniski pētnieciskos un radošos darbus prezentēja astoņi skolēni, kas bija izvirzīti kā labākie no saviem novadiem. Gulbenes novadu pārstāvēja Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas 11.klases skolniece Paula Freimane (darba vadītāja - skolotāja Ilze Kalve) un Tirzas pamatskolas 8.klases skolnieks Dāvis Untāls (darba vadītāja - skolotāja Svetlana Ziepniece).

 

P.Freimane tika atzīta par labākā darba autori 9. līdz 12.klašu grupā. Savas balvas pasniedza arī īpašā konferences žūrija, kas tika izveidota no visu novadu politiski represēto nodaļu vadītājiem. Par labāko jaunākajā grupā šī žūrija atzina D.Untāla darbu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas