Atzinīgi novērtē tūrisma uzņēmēju sadarbību

Gulbenes novada tūrisma uzņēmēji vēlas sadarboties un, veidojot interesantus produktus, piesaistīt tūristus. Šonedēļ Gulbenes novadā viesojās vairāki tūrisma nozares speciālisti un tūrfirmu pārstāvji.

Jau rakstījām, ka ideja par kopīga produkta veidošanu radās Vecgulbenes muižai. Sadarbojoties ar bānīti, Kāzu muzeju, briežudārzu "Mežsētas" un Stāmerienas baznīcu, jau janvārī tika rīkota līdzīga tūrisma nozares speciālistu uzņemšana, lai parādītu, kādu tūrisma produktu Gulbenes novadā var piedāvāt gan latviešu, gan arī ārvalstu tūrisma firmām.  

Šoreiz šeit viesojās Tūrisma attīstības valsts aģentūras direktors Armands Slokenbergs, Latvijas Tūrisma aģentu asociācijas prezidente Kitija Gitendorfa un izpilddirektore Astrīda Trupavniece, firmas "Kalev Travel" direktore Irēna Riekstiņa, tūroperatora "Tez Tour" vadītājs Konstantīns Paļgovs, "Vanilla Travel" direktore Inga Kavace un "Relaks Tūre" direktors Hardijs Madzulis.

 

Vecgulbenes muižas pārvaldniece Iveta Kovtuņenko stāsta, ka tūrisma speciālisti bijuši priecīgi par Gulbenes novada lielāko tūrisma uzņēmēju sadarbību.

 

"Tika atzīts, ka mēs tiešām varam pārdot šo produktu, tikai tas vēl ir nedaudz jāiesaiņo, vairāk ir jāpadomā par niansēm, lai katrā tūrisma objekta galapunktā būtu kvalitāte, turklāt piedāvājumam ir jābūt visu sezonu, nevis tikai kādos noteiktos sezonas brīžos," stāsta I.Kovtuņenko. Viņa piebilst, ka ar šādu moto ir arī jāstrādā - sevi ir jāpozicionē, jāpiedāvā, nevar mierīgi sēdēt un gaidīt, kad kāds atbrauks.

 

Gulbenes novada tūrisma informācijas centra vadītāja Laura Lulle atzīst, ka šo uzņēmēju radītais produkts tiešām ir interesants.

 

"Protams, ir vēl, kur piedomāt un pilnveidoties, taču bāze ir laba. To apstiprināja visi - ar šādu piedāvājumu mēs varam būt pievilcīgi ne tikai latviešiem, bet arī ārzemju viesiem. Taču jāsaprot - jo mēs tālāk atrodamies no Rīgas, jo vairāk ir jāstrādā, lai attīstītos," saka L.Lulle.

 

"Daudz tika runāts arī par kvalitāti. Produkts var būt vizuāli baudāms, bet ir nepieciešama arī sajūtu kvalitāte, lai cilvēkam rodas vēlme šeit atgriezties. Mums šajā ziņā ir labi aizmetņi, tikai jāturpina tie attīstīt. Turklāt uzņēmējiem šobrīd ir tiešām svarīgi apzināties, ka vienā novadā nav vērts konkurēt, bet gan ir jāsadarbojas, veidojot kopīgus produktus."

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas