Audzēkņi dāvā svētkus dvēselei 1

Gulbenes Vēstures un mākslas muzejā kopš pagājušās piektdienas ir skatāma Gulbenes mākslas skolas audzēkņu izstāde. Izstādes atklāšanas pasākumu muzikāli papildināja arī Gulbenes mūzikas skolas audzēkņi ar savu sniegumu.

Izstādē ir skatāmi krāšņi darbi dažādās tehnikās. Tā ir gadskārtēja audzēkņu darbu izstāde, kas notiek ik gadu rudenī. Izstādē aplūkojami arī audzēkņu, kas darbojas mākslas skolas klasēs Jaungulbenē, Galgauskā un Lejasciemā, darbi. Gan audzēkņu, gan arī viņu kopīgi ar skolotājiem radītie mākslas darbi muzejā būs skatāmi līdz pat novembra beigām.  

Zīmīgi, ka izstādes atklāšana notika dienā, kad bija paredzēts noslēgums akcijai "Es par kultūru". "Tieši tādēļ mēs nolēmām uz izstādes atklāšanu uzaicināt arī mūzikas skolu, lai viņi klātesošajiem varētu sniegt nelielu koncertu," stāsta mākslas skolas direktores vietniece Sandra Dikmane.

 

Muzikālo priekšnesumu izstādes atklāšanas laikā sniedza flautistes, vijolnieces, akordeonistes, klarnetists, kā arī saksofonistes.

 

"Ir prieks, ka mākslas skola uzaicināja mūs būs klāt ar muzikāliem momentiem izstādes atklāšanā. Vienlaikus tas bija arī noslēgums akcijai "Es par kultūru". Bauskā, piemēram, akcijas noslēgumā visi gāja un protestēja, es savukārt vairāk esmu par šāda skaista un dvēseliska pasākuma organizēšanu, kā tas notika pie mums," saka mūzikas skolas direktore Austra Veikšāne.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

mamma

Mūsu bērniem ir paveicies, ka ir iespēja to visu tepat Gulbenē mācīties.

pirms 11 gadiem, 2009.10.21 18:40

Vietējās ziņas