“Auseklītis” viesojas bibliotēkā

Gulbenes bērnu bibliotēkā, gatavojoties Gulbenes pilsētas dzimšanas dienai, bija apskatāmi pirmsskolas izglītības iestādes “Auseklītis” bērnu veidotie darbi, kas visi bija skaisti un interesanti. “Par bērnu darbiem priecājās visi bibliotēkas apmeklētāji.

Tematiskajā pasākumā “Mana Gulbene” katrs darba autors rādīja savu darbu un novēlējumu pilsētai un tās iedzīvotājiem. Kopīgi skatījāmies pilsētas senos un mūsdienīgos fotoattēlus, kā arī runājām, ko katrs no mums un visi kopā varam darīt, lai mūsu pilsēta būtu skaista, sakopta, tīra un tajā dzīvotu mīļi un smaidīgi cilvēki,” stāsta Gulbenes bērnu bibliotēkas bibliotekāre Solvita Lībere.


Izstādē bija skatāmi gan zīmēti, gan no papīra veidoti gulbji, kā arī dažādas sirsniņas un rokas, kas tur šīs sirdis. Mazie mākslinieki bija izteikuši arī savus novēlējumus savai pilsētai.


“Auseklīša” bērniem ciemojoties bibliotēkā, tika runāts ne tikai par savas pilsētas mīlestību, bet arī par savas māmiņas, tēta, brāļu un māsu mīlestību, kā arī par to, kā mīlestību izrāda vecāki savā starpā, kā paši bērni izrāda mīlestību. Gulbenes bērnu bibliotēkas bibliotekāres kopā ar bērniem meklēja peļu meitenītes Albertas mīlestību.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas