Autovadītājiem jārēķinās ar luksoforiem uz četriem Vidzemes ceļiem 6

VAS “Latvijas Valsts ceļi” informē, ka šobrīd Vidzemē uz četriem autoceļiem notiek remontdarbi un uzstādīti luksofori, tāpēc, plānojot braucienu, jārēķinās, ka ceļā būs jāpavada ilgāks laiks. 

Uz autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmā no Gulbenes līdz Kazupei satiksme četros līdz sešos posmos tiek regulēta ar luksoforiem, un, lai tos izbrauktu, nepieciešama nepilna stunda.

Uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Rīdzenes līdz Bērzkrogam ir līdz četriem ar luksoforiem regulētiem posmiem.

Uz autoceļa Rīga–Ērgļi (P4) pirms Ērgļiem četri luksoforu posmi pusotrā kilometrā prasa gandrīz pusstundu ceļā. 

Uz autoceļa Cēsis–Vecpiebalga–Madona (P30) posmā no Vecpiebalgas līdz Gulbēra ezeram - trīs luksoforu posmi un pusstunda ceļā.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS “Latvijas Valsts ceļi” mājaslapā - www.lvceli.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

es

Izbraucám loku no Tallinas caur Hāpsalu, Pērnavu, Valgu, Gulbeni, Tartu atpakaļ uz Tallinu. Tik sliktu ceļu kā Latvijā nekur nebija. Bija remontdarbi Igaunijā, bet tie neradīja galvas sāpes, izņemot Tallinu.

pirms gada, 2019.09.07 23:23

Mans

Stulbeņu bars, citu vārdu tiem auniem veltīt nevar. Desmit km ceļa posmu taisa jau otro gadu un nevar sataisīt!!! Tajā pašā Zviedrijā tāds ceļš būtu 1-2 mēnešu laikā pabeigts. Ko mūsējie dara nepareizi? Tehnikas nav? Darbaspēka? Apzināti tiek vilkts garumā un taisīts nekvalitatīvi, lai pēc garantijas beigām ir jālabo atkal?

pirms gada, 2019.09.08 12:52

!!!

Pilsētā 100 metru ielu taisa vairāk kā gadu un tad vēl viss ir uztaisīts caur pakaļu.

pirms gada, 2019.09.08 13:27

Apmeklētājs.

Ko jūs gribat,puišeļi ielas taisa, nav ,kas strādā!

pirms gada, 2019.09.08 20:43

:(

Strādāt jau būtu, bet tad šefiem utt nesanāktu nekas
I nevajag jau grābt arī nezin cik objektus i tad netiek nearvienu galā

pirms gada, 2019.09.08 22:11

Vietējās ziņas