Autovadītājus mudina būt piesardzīgiem svētceļnieku dēļ

Autovadītājiem Latvijā nepieciešams būt piesardzīgiem, jo pa ceļiem Aglonas virzienā dodas svētceļnieki, turklāt visā Latvijā turpinās ceļu remontdarbi, informē aģentūra LETA.

"Latvijas valsts ceļi" (LVC) brīdina, ka pa autoceļiem virzienā uz Aglonu ir sākušas doties svētceļnieku grupas, un dažādos autoceļu maršrutos notiek intensīva gājēju kustība. LVC aicina svētceļniekus un autovadītājus šajā ceļā būt piesardzīgiem, un īpaši tas jāņem vērā, ejot vai braucot gar autoceļu būvdarbu posmiem.

Ceļu būvdarbi turpinās visos Latvijas reģionos. LVC uzsver, ka to vietās svarīgi ievērot satiksmes organizāciju, pagaidu luksoforu signālus un satiksmes regulētāju norādes, lai satiksme caur būvobjektiem noritētu raiti un nerastos sastrēgumi, jo atsevišķos būvobjektos transportlīdzekļiem nav iespējams samainīties vietām. Neievērojot satiksmes ierobežojumus, var izraisīt pamatīgus sastrēgumus un apgrūtināt braukšanu sev un citiem satiksmes dalībniekiem.

Plašākie remontdarbi ir uz reģionālā autoceļa Augšlīgatne-Skrīveri no Madlienas līdz Skrīveriem, kur ir vairāk nekā desmit luksoforu posmi, un to izbraukšana prasa vairāk par stundu. Uz reģionālā autoceļa Rēzekne-Gulbene remontdarbu dēļ ceļš no Rēzeknes apvedceļa līdz Dricāniem prasa nepilnu stundu, jo ir pieci luksoforu posmi un vēl 3 metru platuma ierobežojums posmā no Rēzeknes līdz Audriņiem.

Pierīgā turpinās būvdarbi uz Rīgas apvedceļa Saulkalnes pusē. Tur ir ievērojami satiksmes ierobežojumi, kuru dēļ satiksme ir stipri palēnināta. Gan tranzīta transportam, gan vietējiem iedzīvotājiem LVC iesaka izvēlēties apbraucamos ceļus. Remontdarbus uz Rīgas apvedceļa iespējams izbraukt pusstundā.

Pierīgā ar satiksmes ierobežojumiem jārēķinās arī uz šosejas Tīnūži-Koknese, jo tās sākumā piecu kilometru garā posmā no Tīnūžiem līdz pagriezienam uz Kranciema karjeru tiek veikta seguma virskārtas nomaiņa. Posms ir izbraucams pusstundā.

Uz Daugavpils šosejas jārēķinās ar ceļa remontdarbiem vairākos posmos. Rīgai tuvākie remontposmi ir no Ikšķiles līdz Ogrei un no Dzelmēm līdz Klidziņai, bet remontdarbi notiek arī uz tilta pār Aivieksti, un satiksme Daugavpils virzienā notiek pār tiltu, bet Rīgas virzienā tiek novirzīta pa apbraucamo ceļu caur Glāzniekiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas