Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Avārijā smagi cieš Gulbenes priesteris, draudzes locekle iet bojā (papildināta 3. un 5.rindkopa) 15

Vakar, 30.septembrī, Rēzeknes novadā trīs automašīnu sadursmē cieta trīs cilvēki un viens cilvēks gāja bojā, ziņo aģentūra “Leta”. “Dzirksteles” rīcībā ir informācija, ka viens no cietušajiem ir Gulbenes katoļu draudzes priesteris Vjačeslavs Bogdanovs, bet bojā gājusi – draudzes locekle Margarita.

“Mēs draudzē lūdzam par viņiem. Šodien būs vairāk zināms, kā ir Česlavam. Domāsim par viņu, lūgsim Dievu, tas ir lielākais, ko mēs varam darīt, lai Česlavs paliek un vēl ilgi kalpo mums visiem,” “Dzirkstelei” saka draudzes pārstāvis Voldemārs Safronovs.

Vēlāk viņš papildina informāciju, stāstīdams, ka V.Bogdanovs slimnīcā ir pie samaņas. Viņam esot konstatēti ribu lūzumi, smadzeņu satricinājums, kā arī ir problēmas ar plaušām. Priesteris turpinās ārstēšanos Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā.

“Pats viņš ir pie samaņas, runā,” zina teikt V.Safronovs. Iespējams, tuvākajā laikā V.Bogdanovs tikšot pārsvests no reanimācijas nodaļas uz parastu palātu. “Mēs esam satikušies ar brīnumu. Jo ļoti daudz cilvēku Latvijā un citur lūdz par viņu,” saka V.Safronovs.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļa informē, ka autoceļa Rēzekne-Gulbene 7.kilometrā automašīnas "Audi A6" vadītājs, 1989.gadā dzimis vīrietis, veicot apdzīšanas manevru, pretējā braukšanas joslā sadūrās ar automašīnu "Škoda Fabia", kuru vadīja 1969.gadā dzimis vīrietis (V.Bogdanovs – red.), un automašīnu "Opel Astra", kuru vadīja 1944.gadā dzimis vīrietis. Pēc avārijas slimnīcas reanimācijas nodaļā nogādāts automašīnas "Škoda" vadītājs. Slimnīcā nogādāts arī automašīnas "Audi" vadītājs un pasažieris - 1944.gadā dzimis vīrietis. No vienas avarējušās automašīnas slimnīcā nogādāta pasažiere, 1935.gadā dzimusi sieviete, kura no gūtajām traumām nomira.

Portāls “Apollo” raksta, ka šīs traģiskās autoavārijas izraisītājam neesot bijis šofera tiesību. Otrdien no slimnīcas izrakstīts automašīnas “Opel Astra” vadītājs, kurš ari bija cietis šajā negadījumā. Par notikušo trīs automašīnu sadursmi, kurā viens cilvēks gājis bojā un cietuši vēl vairāki citi, ir uzsākts kriminālprocess. Valsts policija skaidro notikuma apstākļus.

Šodien, 1.oktobrī, pulksten 18.00 Gulbenes katoļu baznīcā draudze aizlūgs par sava priestera V.Bogdanova atveseļošanos, kā arī lūgsies par bojā gājušās draudzes locekles dvēseli.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

es

Lūgsimies katrs,kas izlasa šo ziņu,lai Dievs dziedē un palīdz atveseļoties!

pirms 6 gadiem, 2013.10.01 15:48

..+

Lūdzieties brāļi un māsas Kungā!
Vienosimies visi kopīgā lūgšanā!

pirms 6 gadiem, 2013.10.01 16:10

Daiga ar ģimeni

Novēlu visiem ātru izveseļošanos. Lai Dievs ir ar Jums.

pirms 6 gadiem, 2013.10.01 19:35

Kristìne.L

Lùgsimies visi kopìgà lùgšanà...palìdzi dievs mùsu priesterim.

pirms 6 gadiem, 2013.10.01 23:00

indra. vacija.

Paldies, ka pasaule esot ir iespejams sanemt zinu.Lai visi engeli un svetie stav Tev priesterit klat.Lidzjutiba Margaritas tuviniekiem.Turaties!

pirms 6 gadiem, 2013.10.02 00:16

Andris

Ari Smiltenieši lūdzas par Jauko milo sirsnigo un vienmēr smaidigo priesteriti Lai viņš ātri izveselotos un pilditu savus pienākumus.
Un lai mierīgu laipno izpalidzigo dveseliti aizved Margaritu uz laimīgako pasauli?
JO VIŅA TO IR NOPELNIJUSI

pirms 6 gadiem, 2013.10.02 07:39

es

Lūgšana par mūsu priesterim

Kungs Jēzu, ar svēto Jāni Mariju Vianeju, mēs Tev uzticam visus priesterus, kurus mēs pazīstam, kurus esam satikuši, kuri mums ir palīdzējuši, kurus Tu mums šodien dāvā kā tēvus.
Katru Tu sauci viņa vārdā; mēs Tevi slavējam un lūdzam par katru: sargā viņus uzticībā, ko sniedz Tavs vārds; Tu, kas viņus esi svētījis, lai viņi nestu Tavu Vārdu - lai viņi būtu mūsu gani. Dāvā viņiem spēku, uzticību un prieku, lai viņi spētu izpildīt to uzdevumu, ko Tu viņiem esi uzticējis.
Lai Euharistija, ko viņi svin, viņus stiprinātu un dāvātu drosmi sevi upurēt par avīm, kas esam mēs; lai viņi tiek iegremdēti Tavas sirds žēlsirdībā, ka viņi spētu būt vienmēr Tavas piedošanas liecinieki; lai viņi būtu patiesi Tēva pielūdzēji; lai viņi spētu mums rādīt patiesu svētuma ceļu.
Tēvs, ar viņiem, mēs sevi upurējam un lūdzam par Baznīcu: lai tā būtu Tava Gara misionāre; palīdzi mums viņus mīlēt, cienīt un pieņemt kā dāvanu, kas nāk no Tavām rokām, lai kopā mēs spētu pildīt Tavu darbu – dvēseļu pestīšanu. Amen.

pirms 6 gadiem, 2013.10.02 16:37

lilija

visiem tā saucamajiem jaunizceptajiem šoferīšiem vajadzētu piemērot stingrākus noteikumus pirmos pāris gadus un šādiem pārgalvīgiem braucējiem vajadzētu stingrākus sodus.

pirms 6 gadiem, 2013.10.02 18:54

es

Uj, kā uzcepās! Un Jūs laikam esiet ideāla?

pirms 6 gadiem, 2013.10.03 08:50

Valters

Visu cieņu Vjačeslavam par viņa vienkāršību, labestību un prieku! Lai veselība un prieks no Dieva!

pirms 6 gadiem, 2013.10.02 22:26

.

Varbūt ir kādas ziņas par mācītāja veselības stāvokli?

pirms 6 gadiem, 2013.10.11 08:20

....

Veselības stāvoklis ir stabils, cik ir zināms.
Veseļojās viņš. Bet tāpat jāturpina lūgties par prāvestu, lai Dievs viņu stiprina un dziedina.

pirms 6 gadiem, 2013.10.12 22:47

Vietējās ziņas