Ažiotāža amatu dēļ 32

Interesi un arī ažiotāžu izraisījusi pašvaldības izsludinātā pretendentu pieteikšanās Gulbenes 2.vidusskolas direktora, Gulbenes 3.bērnudārza vadītāja un Gulbenes jauniešu centra "Bāze" vadītāja amatiem. Kandidatūru izvērtēšanai izveidotas trīs komisijas, katra četru cilvēku sastāvā, piedaloties arī Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājam Andim Caunītim. Visas šīs komisijas vada novada domes izpilddirektore Sarmīte Krišāne.

Gulbenes 2.vidusskolas, Gulbenes 3.bērnudārza un Gulbenes jauniešu centra "Bāze" līdzšinējie vadītāji Tamāra Briede, Ārija Stucka un Kristīne Ļeontjeva savus amatus atstājuši pēc pašu vēlēšanās. Novada domes priekšsēdētājas vietnieks Dainis Švika "Dzirkstelei" saka, iespējams, kandidātus uz visiem trim atbildīgajiem amatiem varēs apstiprināt jau nākamajā domes sēdē 26.jūlijā.

 

Brāķē "Bāzes" vadītāja kandidātus

"Bāzes" vadītāja izraudzīšanās termiņš ir pagarināts. Iepriekš pretendenti šim amatam varēja pieteikties līdz 6.jūlijam (esot pieteikušies 7 cilvēki), bet tagad paziņots, ka šāda iespēja būs vēl līdz 20.jūlijam. "Mēs apspriedāmies savā starpā gan komisijā, gan kopā ar pieaicinātajām personām, kuras strādā ar jauniešiem, un secinājām, ka pagaidām vēl tā īsti nesaskatām nevienu spēcīgu pretendentu "Bāzes" vadītāja amatam. Ja nebūs pietiekami spēcīga pretendenta, var rasties problēmas ar Eiropas Savienības fondu līdzfinansēto projektu realizāciju," "Dzirkstelei" saka S.Krišāne. Viņa piebilst, ka vērtēšanas komisija visiem 7 pretendentiem, kas jau ir pieteikuši sevi uz šo amatu, ieteica papildināt savus iesniegumus. Tāpat tiek gaidītas vēl jaunas kandidatūras.

 

Interese par labi apmaksātiem amatiem

Viens no iemesliem, kāpēc visi trīs vakantie amati varētu būt iekārojami, ir atalgojums. Saskaņā ar publiskotajām amatpersonu ienākumu deklarācijām par 2011.gadu Gulbenes 2.vidusskolas direktores T.Briedes ienākumi darba vietā pērn bija 7962 lati, Gulbenes 3.bērnudārza vadītājas Ā.Stuckas - 7772 lati, Gulbenes jauniešu centra "Bāze" vadītājas K.Ļeontjevas - 5528 lati līdz nodokļu nomaksai.

 

"Dzirksteles" rīcībā ir neoficiāla informācija, ka jau ļoti daudz pretendentu uz visiem trim atbildīgajiem amatiem ir pieteikušies un daudzi vēl gatavojas to darīt.

 

S.Krišāne "Dzirkstelei" šādu informāciju noliedz. Pagaidām domē nav vēl saņemts neviens pieteikums ne uz Gulbenes 2.vidusskolas direktora, ne uz Gulbenes 3.bērnudārza vadītāja amatiem.

 

"Cilvēki ir tikai nākuši uz domi konsultēties, vai ir vērts pretendēt uz vakantajiem amatiem. Vairāki ir teikuši, ka rakstīs pieteikums, taču reāli neviens vēl nav saņemts. Vēl jau līdz 20.jūlijam ir laika gana," saka S.Krišāne.

 

Amatos ieliks savas partijas cilvēkus?

"Dzirksteles" lasītāji uztraucas, vai izsludinātā pretendentu pieteikšanās uz visiem trim amatiem liecina nav tikai ārēja rosība, kaut patiesībā pašvaldībā zina, kas būs jaunie vadītāji. Piemēram, uz Gulbenes 2.vidusskolas direktora amatu jau sen esot noskatīts cilvēks no "savas partijas". D.Švika noraida šādas aizdomas kā nepamatotas. Arī novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls "Dzirkstelei" pauž to pašu. Viņš atklāj, ka ir iekļauts komisijā, kura izvērtēs kandidatūras.

Pievieno komentāru

Komentāri 32

lāpītājai

Vai pati par sava'm ragaviņām arī esi padomājusi?Kauns tā noriet cilvēkus-visi sliktie...bet bērni tika ļoti labi sagatavoti ,jo paši bija apzinīgi...motivēti mācīties.Nevis kā tagad-ātrāk prom no bezdarba...

pirms 8 gadiem, 2012.07.21 15:03

yuu

Pašai Daudziņai un Krišānei, Antoņevičam, Pružinskai u.c taču ari'nepilna laika jeb neklātienes studijas... kur tad tie jaunie profesionāļi ?...

pirms 8 gadiem, 2012.07.21 11:14

joks

...bet tie jaunie arī pārsvarā novadā beiguši nepilna laika studijas,,,Klātieni beigušie vai nu paliek Rīgā vai ārzemēs...

pirms 8 gadiem, 2012.07.20 15:35

lāpītājai

...un tu ,lāpitāja,nekas nebiji agrāk un nebūsi āri 'tagad ,vienīgi aprej cilvēkus anonīmi.Muļķis vai paradīzē vai ellē paliek muļķis.

pirms 8 gadiem, 2012.07.20 14:12

Kāds lāunums un nenovi'di'ba dveš no komentāriem..riebigi cilvēki Gulbenē.Bet jaunajām amatpersonām jau obligāti bu'tu jāzin vismaz angļu valoda-nevis kā pašreizējie novada vadīta'ji... neviens un neko nesaprot. Kā atbrauc ciemiņi-tā bez tulka -ne soli.Kauns!!

pirms 8 gadiem, 2012.07.19 18:45

lāpītāja

Gulbenē ilgus gadus siltās vietās aizsēdējušies padomju laika "krējuma"-vietējās nomenklatūras mantinieki- bija amatos padomju laikos un tos saglabāja visus gadus kopš atmodas-it kā nekas valstī nebūtu mainījies.Līdz atnāca patreizēj novada vadītāja sēdēja tie paši padomju laika komjaunieši un partijnieki un viņu bērni un draugi. Briede nomainīja partijas biedra karti uz aizvien jaunas partijas piekritējas karodziņiem,Stucka pat datoru ieslēgt neprata, bet amatos turējās ilgi un neatlaidīgi, jo spicē visi saistīti gadiem senām saitēm. Pēdējais laiks vērtēšanas komisijai mainīt tradīciju un beidzot ielikt amatos kādus cilvēkus no krietni jaunāka gājuma-bez vecajām saistībām. Tādu spēka gados-kad padomju laiks ir bērnība-bet bēdīgais pēdējā laika aizvien uz leju ejošais izglītības līmenis visādās nepilnā laika augstskolās( zinām jau šo "izglītību"- pāris vakaru mēnesī ) vēl nav pretendenta galvenais trumpis. Ceru ka mūžīgā draugu un radu būšana amatpersonām Gulbenē reiz izbeigsies.

pirms 8 gadiem, 2012.07.19 01:25

....redzēsim redzēsim, gan jau kāds no Jaungulbenes būs iekšā....ticiet man.....paziņas nostrādās..

pirms 8 gadiem, 2012.07.16 15:11

hi uz ppt 15.07.2012. 22:26:50

"indigo čūsku" midzenis. Tas tik ir epitets! Indigo čūskas.... :))) Kas tās tādas???? Super!

pirms 8 gadiem, 2012.07.16 10:21

ppt

da atkal sakas te ir tikai un vienigi indigo cusku midzenis kuri tikai viens otru apmelno apvardo tac ja kautkas nepatik ejat un sutat vestules iesiegumus un brivajiem amatiem ludzu visas durvis vala pat peles netrauces
jaaaaaa un ja nepatik domes lietas tad mosh gulbene uztaisiet mitinu? varbut vieglak paliks ne?

pirms 8 gadiem, 2012.07.15 22:26

Ne

'Nav nekādas azīotāžas-stulbs virsraksts,normāli izsludināts konkurss-lai nesanāk kā ar Caunīti-lielajam politiķim nebija darba un tad pa kluso ielika pilsēta'lauku mežsaimnieku..Tagad lien visām pudelēm par korķi.,pedagogu vērtētājs,

pirms 8 gadiem, 2012.07.15 10:11

123

kads skaitlus nepazist, jo nesanak gan bernu darza lielaka alga neka skola

pirms 8 gadiem, 2012.07.13 23:19

kaa tas naak,ka kaut kaada beernu daaza vadiitaaja sannem pat vairaak,kaa cieniijama skolas direktore/

pirms 8 gadiem, 2012.07.13 22:20

piezīmei

Jā, viņas strādāja labi, bet nevajag salīdzināt un uzreiz nolikt to, kas mēģinās tagad. Jā, tas noteikti būs citādi, bet tā ir jābūt. Jādod iespēja augt arī citiem.

pirms 8 gadiem, 2012.07.13 20:54

piezīme

gulbenē nav cilvēka kas spēs veikt bāzes vadītāja pienākumus tik labi kā kristīne vai ieva.

pirms 8 gadiem, 2012.07.13 19:11

piezīme

gulbenē nav cilvēka kas spēs veikt bāzes vadītāja pienākumus tik labi kā kristīne vai ieva.

pirms 8 gadiem, 2012.07.13 19:10

Jā! Vispirms vajag palielināt pilsētas robežas un tad atdalīties, lai ieguvēji būtu TIKAI pilsētas iedzīvotāji, ne novada.

pirms 8 gadiem, 2012.07.13 16:39

pele

Suņi rej, bet karavāna iet tālāk...Gulbenes pilsētai vajadzētu apsvērt iespēju atdalīties no novada, pilsētnieki būtu tikai ieguvēji. Ja pilsētā novads ieliek cilvēku, kuram prātā ir tikai politiskais reitings, nekas prātīgs nesanāks.

pirms 8 gadiem, 2012.07.13 16:12

J/a

Piekrītu par Cauni'ti-viņš bāž degunu ne savas kompetences lauciņā-laikam nav izlasījis pārvaldnieka pienākumus .

pirms 8 gadiem, 2012.07.13 14:54

Vietējās ziņas