Balsojot atbalstīsim projektu par Gulbenes pilsētas ekskursiju ar elektrovilcieniņu 6

Tūrisma attīstības valsts aģentūras mājaslapā izveidota īpaša vietne, kurā ikviens aicināts balsot par "Veiksmīgāko jauno tūrisma produktu 2014", informē biznesa portāls "Nozare.lv".

Tūrisma attīstības valsts aģentūras sabiedrisko attiecību speciāliste Inta Briede stāsta, ka aģentūras izveidotā konkursa vērtēšanas komisija jau ir iepazinusies ar dalībniekiem klātienē un apkopo vērtējumus, un patlaban savu viedokli par jaunāko tūrisma piedāvājumu aģentūras mājaslapā izteikt aicināti paši tūristi.

Konkursā piedalās arī Gulbenes pilsētas ekskursija ar elektrovilcieniņu "Atklāj un iepazīsti Gulbeni. Vēl var nobalsot par gardēžu tūri "Nobaudi Bauskas īpašos ēdienus", ekskursiju programmu "Rotaļas ar zīmēm" maizes ceptuvē "Lāči", akciju "Garšas tūre Jelgavā", laivu maršrutu pa Misu no A7 līdz Plakanciemam, atpūtas un kabeļa veikborda parku "BB Wake Park" Liepājas Karostā, par jaunu atrakciju zonu Ventspils Piedzīvojumu parkā, tūrisma maršrutu "Via Hanseatica" ceļojumu plānotājā "travel.viahanseatica.info" un mobilo aplikāciju, veselības augu brīvdabas funkcionālo ekspozīciju "Lādes Avotiņos" Limbažu novadā, Ārlavas bānīti amatnieku sētā "Kauliņi" Valdemārpilī.

Konkursā piedalās kopumā desmit tūrisma produkti, kuri izveidoti atbilstoši nolikumam, proti, sākot ar 2013.gada 1.janvāri.

Balsošana TAVA mājaslapā norisinās līdz 10.novembrim. Savas simpātijas var paust par trim tūrisma produktiem, taču balsot drīkst tikai vienu reizi:

http://www.latvia.travel/lv/lapa/aptauja

Konkurss par jaunajiem tūrisma produktiem norisinās jau trešo gadu pēc kārtas.

Konkursa uzvarētājus nosauks nozares gadskārtējā sarīkojumā "Tūrisma forums" 21.novembrī Rīgā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

dt

Kāpēc skolas iela tik slikts apgaismojums vai tad tās sešas laternas nevar apmainit pret dzeltenajām

pirms 6 gadiem, 2014.11.04 17:19

nafig

a nafig šitas spams ir visos epastos un visās avīzēs, vai par šo rakstu kāds maksāja?
vai Gulbenes novada tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs ir palasījis informāciju par to kas ir spams? Spams ir viss kas tiek sūtīts pa epastu vairāk, kā vienu reizi mēnesī, gadījumos ja cilvēks uz šo pakalpojumu nav pierakstījies. Man darbā ir četri epasti no kuriem neviens nekad mūžā nav pierakstīies uz šo pakalpojumu. Un katru nedēļu es saņemu vismaz četrus epastus uz katru no tiem... Kā jums Iveta Kovtuņeko šķiet, vai epasta beigās nebūtu lietderīgi pielikt atsauci: Atrakstīties no jaunumu saņemšanas?

pirms 6 gadiem, 2014.11.09 18:07

zinu kā

Ja nevēlas saņemt ziņu, var taču nobloķēt, lai no konkrētas adreses sūtījumi nepienāk, cik tur tā darba? Tiešām atkal negācijas kaut kam labam? Laikam taču bez tā mēs vispār nevaram? Man gan patīk, ka tieku informēts par visu jaunāko novadā! Ieteikums nafig, nobloķē un dzīvo vesels-a!

pirms 6 gadiem, 2014.11.09 19:19

Vietējās ziņas