Baltijas valstu aizsardzības ministri apmeklēs arī Gulbeni 3

Pirmdien, 15. jūnijā, Alūksnē notiks Baltijas valstu aizsardzības ministru tikšanās, kurā ministri diskutēs par reģiona aktuālajiem aizsardzības un drošības jautājumiem. Baltijas valstu aizsardzības ministri 15. jūnijā apmeklēs arī Gulbeni, kur noliks ziedus pie pieminekļa par Latvijas brīvību kritušajiem Gulbenes draudzes locekļiem. Par to informē Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļas vecākā referente Vita Briže.

"Tikšanās laikā Alūksnē aizsardzības ministrs Artis Pabriks, Lietuvas nacionālās aizsardzības ministrs Raimundas Karoblis un Igaunijas aizsardzības ministrs Jiri Luiks apspriedīs Baltijas valstu sadarbību aizsardzības jomā un Baltijas valstu aizsardzības spēju stiprināšanu. Tāpat ministri pārrunās Baltijas valstu nostāju starptautiskās drošības politikas jautājumos, gatavojoties nākamnedēļ gaidāmajām Eiropas Savienības un NATO aizsardzības ministru sanāksmēm. Vizītes laikā ministri arī iepazīsies ar Nacionālo bruņoto spēku Kājnieku skolas darbību un poligona “Lāčusils” infrastruktūras attīstību, kā arī pērn atklāto šautuvi," stāsta V.Briže.

Viens no Baltijas valstu sadarbības formātiem aizsardzības jomā ir Ministru komiteja, kuras sastāvā ir triju valstu aizsardzības ministri. Ik gadu viena no Baltijas valstīm ir Ministru komitejas prezidējošā valsts, un šogad tā ir Latvija.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

eh

Vai man vienīgajam izskatās, ka piemineklis lēnām šķiebjas uz muižas pusi?

pirms gada, 2020.06.15 18:17

he he

tūjas un karogu masti arī

pirms gada, 2020.06.15 20:58

Anniņa

tad redz kāpēc Litenes ielu pielaboja,lai ministri zobus neizdauza

pirms gada, 2020.06.16 10:24

Vietējās ziņas