Balvu apmērus pārskatīs gada beigās 4

Iespējams, šī gada beigās deputāti pārskatīs balvu apmērus Gulbenes novada sportistiem un viņu treneriem par sasniegumiem sportā.Tāda ideja radās, izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē izskatot grozījumus noteikumos “Gulbenes novada sportistu un viņu treneru apbalvošana par sasniegumiem sportā”.


Deputāts Normunds Mazurs interesējās, kas tieši šādas summas noteikumos ir noteicis un cik ilgi jau pastāv šādi apbalvojumi par sasniegumiem sportā.


Izglītības, kultūras un sporta nodaļas izglītības darba speciāliste – vadītājam vietniece Anita Birzniece skaidroja, ka šādi apbalvojumi ir jau divus trīs gadus. Jautājums par summām komiteju sēdēs jau agrāk tika izdiskutēts un pieņemts. (Apbalvojamie dalās vairākās kategorijās, piemēram, Latvijas Čempionāts, Latvijas Jaunatnes olimpiāde, Baltijas čempionāts, Eiropas čempionāts, Pasaules kauss, Olimpiskās spēles un tamlīdzīgi. Maksimālā summa ir līdz 1140 eiro, ja tiek iegūta 1.vieta Olimpiskajās spēlēs. Bet pārējās svārstās apmēram no 20 līdz 710 eiro robežās, tas arī skatoties no panākumiem komandai, trenerim vai individuāli.)


“Ja ir aktuāls jautājums par to, ka vajag vēlreiz diskutēt par summām, tad to varam aktualizēt pie nākamā budžeta,” norādīja A.Birzniece.

Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Sandra Daudziņa piekrita, ka uz gada beigām var to darīt.


A.Birzniece informēja, ka gada otrā pusē varētu sagatavot arī pārskatu, cik, kas, kam piešķirts, un analizēt, un varbūt, ja vajag, arī pārgrupēt naudas plūsmas.


Arī izskatot grozījumus nolikumā Gulbenes novada konkursam „Gada skolotājs”, kur konkursa uzvarētājiem pasniedz novada domes pateicības rakstu un naudas balvas līdz 150 eiro, A.Birzniece rosināja pārskatīt arī šīs summas. Viņa atgādināja, ka pērnā gada decembrī pirmo reizi tika pasniegtas nominācijas šajā konkursā. “Nolikuma ideja ir tāda, ka izglītības iestādes pašas piesaka pedagogus. Novadā veidota komisijas izskata priekšlikumus, un tad nolemj, kuram piešķirt attiecīgo nomināciju un balvu,” teica A.Birzniece.


S.Daudziņa norādīja, ka gada beigās laikus kompleksi varētu pārskatīt visu apbalvojumu apmērus.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

vilis

Gada beigās , ja kaut kas paliks pāri , sadalīs savā starpā !

pirms 7 gadiem, 2014.03.06 19:44

!!!

Pietiekoši lielas naudas balvas piešķir valsts, nedomāju ka no novada nabadzības vēl vajadzētu kadu atsevišķu balvu !!!

pirms 7 gadiem, 2014.03.06 19:48

Pārdomiņas, pārdomiņas...

Tā vienu reizi pasniedzamā Gada skolotāja balva jau nu izklausās .... nu ja, kā nu izklausās, tā izklausās... Raģelim pat ikmēneša pabalsts lielāks. Visu cieņu Gada skolotājiem - esošajiem un tiem, kas vēl iegūs šo titulu.

pirms 7 gadiem, 2014.03.07 02:08

lika

liekas, ka apmierināti visi nebūs nekad...

pirms 7 gadiem, 2014.03.10 12:46

Vietējās ziņas