Balvu ģimāzistes izveido biznesa plānu Litenes muižai 2

"Šā gada maijā Balvu valsts ģimnāzijas 12.b klases skolnieces Annija Ertmane un Evelīna Celmiņa piedalījās Latvijas privāto vēsturisko ēku asociācijas rīkotajā konkursā “Mans biznesa plāns Latvijas pilij vai muižai”. Meitenes kopā ar skolotāju Birutu Šāveli izveidoja biznesa plānu Litenes muižai, kurā ierosināja rīkot pasākumu “Litenes muižas vēsturiskie logi”, kas aicinātu meklēt kultūrvēsturiskās liecības muižās.

18. oktobrī norisinājās konkursa balvu pasniegšanas ceremonija. Annija un Evelīna vidusskolas klašu grupā saņēma augstāko novērtējumu un ieguva Eiropas Parlamenta deputātes, Kultūras un izglītības komitejas viceprezidentes Daces Melbārdes balvu - iespēju doties braucienā uz Briseli, lai ne tikai apmeklētu Eiropas Parlamentu, bet arī apmeklētu Eiropas vēstures namu un iepazītos ar Briseles kultūrvēsturisko mantojumu. Meitenes pašas ir patīkami pārsteigtas par iegūto balvu, jo konkurence konkursā bija liela."

Par to facebook.com informē Balvu valsts ģimnāzija.

Arī Litenes pagasts izsaka atzinību Balvu ģimnāzijas skolniecēm par darbu un norāda, ka ar konkursa dalībnieču biznesa plāniem var iepazīties Litenes pagasta pārvaldē.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

balvankas

Balvu ģimnāzistes lai papēta, kas notiek pašu degungalā,ka kultūras namu nez cik gadus jau marinē un nevar saremontēt.Nav ko bāzties ar savām pārgudrībām citos novados un mācīt kā jādzīvo.

pirms gada, 2019.10.24 08:39

Liene

Ak jel, paši nedaram, bet kad citi ko dara.... nav labi...fui... Malaces meitenes!

pirms gada, 2019.10.24 16:46

Vietējās ziņas