Balvu slimnīcā - jauna operāciju zāle 11

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” 28.februārī  Balvu slimnīcā tika atklāta otru operāciju zāli.

Operāciju bloks ir pilnībā funkcionējošs, kopā ir divas operāciju zāles, no kurām viena tiek profilēta neatliekamās ķirurģiskās palīdzības sniegšanai un otra plānveida operācijām, nodrošinot augstu pacientu drošības standartu ievērošanu. Jaunā operāciju zāle ir aprīkota ar jaunām un modernām iekārtām anesteziologiem, mūsdienīgu operāciju galdu un multifunkcionālu lampu, kā arī laparoskopu un elektrokoagulatoru.

Operāciju zāles svinīgajā atklāšanā A.Plīkšs uzsvēra, ka līdz ar šīs operācijas zāles atklāšanu operāciju zāles bloks strādās uz pilnu jaudu.

“Jaunajā zālē ir moderns aprīkojums. Šī operāciju zāle ir akūtā zāle, šeit tiks likts uzsvars uz akūto ķirurģiju. Man ir zināms gandarījums par to, ka šeit operēs mūsu Balvu ķirurgi, kā arī dežūrķirurgi, jo strādāt jaunā zālē ir patīkami. Jaunā modernā operāciju zāle būs kā labs motivācijas moments jaunajiem rezidentiem strādāt šeit,” teica  jaunais ķirurģijas nodaļas vadītājs ķirurgs Andis Plīkšs, kurš ir no Rīgas.

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” mājaslapā lasāma informācija, ka operāciju zāles aprīkojuma iegāde veikta projektā “Stacionārās un ambulatorās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”, uzlabojot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību”.

2018.gada 20.decembrī SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir parakstījusi līgumu par ERAF finansējuma piešķiršanu. Operāciju zāles aprīkojuma iegāde izmaksājusi 167 820,95 eiro, tajā skaitā ERAF finansējums - 142 647,81 eiro, valsts finansējums - 15 103,89 eiro un slimnīcu apvienības līdzfinansējums - 10 069,25 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

apvienība

(..) Tas viss varēja būt arī Gulbenē, paldies Daudziņas kundzei un pārējiem līdzdarboņiem, paldies, sirsnīgs paldies.

pirms gada, 2019.03.07 10:00

!!!

Diemžēl, bet laikam taisnība!

pirms gada, 2019.03.07 11:01

nunu

Salīdzinājumā ar Madonas slimnīcu,attīstībā atpaliek par gadiem 20.

pirms gada, 2019.03.07 15:04

Labākā slimnīca,lai ātri nomirtu.Ne par velti ir teiciens-gribi nomirt,brauc uz Balvu slimnīcu.Šis teiciens pat Rīgas ārstiem zināms.

pirms gada, 2019.03.09 16:05

!

Ja ir slimnīca.tad ir arī ko attīstīt.ja nav.tad nav arī problēmu.

pirms gada, 2019.03.08 11:59

Gulbeniete

Aizvedu trīsgadīgu bērnu pie ķirurga Plīkša uz Balviem, jo Gulbenē tajā dienā neviens ķirurgs nepieņēma. Mūs nosūtīja ğimenes ārstes māsiņa, pašas dakteres tajā dienā nebija. Dakteris Plīkšs apskatīja bērna piepampušo un apsārtušo pirkstu, teica, ka nekas nopietns, nedēļas laikā pāriešot. Uz jautājumu, ko dot pret temperatūru, kura bija jau 4. dienu, parasto paracetamolu. Turpmāko apskati ne pie ķirurga, ne ğimenes ārsta nevajog. Tomēr nākamajā dienā bērnu aizvedu pie ğimenes ārsta, kurš bija šokā par ķirurga nekompetenci. Bērnam zem naga neieraudzīja strutas!!!!! Daktere uzrakstīja arī antibiotikas, pēc kurām jau nākamajā dienā temperatūra pazuda. Jautājums- kas notiktu, ja būtu paklausījusi ķirurgu un nedēļu neko nedarītu, gaidīdama kamēr pirksts "pats pāries"? Kurš būtu vainīgs, ja bērnam strutas aizietu tālāk rokā? Vai vecāki?

pirms gada, 2019.03.08 12:53

Vineta

Laikam ne par velti ķirurgs Plīkšs atnāca uz Gulbeni, Limbažos un Cēsīs palika par karstu. Uz Balvu slimnīcu atnāk visi ārsti , kas citur kaut kā "'Sasmērējušies"". Tāds labs ārsts ,kā Baranovskis aizgāja uz Madonu, dr. Sarokinam jābraukā, lai varētu kaut ko nopelnīt, bet mums tik meklē un atrod pat bijuši ārsti,kas strādājuši ieslodzījuma vietā. Mums visus ņem pretī.

pirms gada, 2019.03.10 21:37

Gulbeniete

Būtu brīnišķīgi, ja Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienībā paliktu D.Zabrodins kurš tiešām ir gudrs, var redzēt ,ka dienās būs
/ļoti labs ķirurgs, būtu no pašvaldībām pelnījis pretim nākšanu vismaz dzīvokļa jautājumā. Esmu dzirdējusi ļoti labas atsauksmes par šo rezidentu.Arī rezidents A. Ņesterenko ir labs jaunais ārsts. Dr. D. Zabrodins ir ļoti uzmanīgs, rūpīgs,zinošs, operēja manu paziņu , būtu vienam otram ko pamācīties, tāds vis neatstās bērnam strutas zem naga.

pirms gada, 2019.03.10 21:51

Vietējās ziņas