Balvu slimnīcā papildus katru dienu konsultēs dežurārsts-pediatrs 10

Ņemot vērā lielo pieprasījumu pēc pediatru konsultācijām reģionā, kā arī, lai mazinātu gaidīšanas laiku pacientiem uzņemšanas nodaļā un vienlaikus nodrošinātu nepieciešamo palīdzības sniegšanu mazajiem pacientiem, Balvu slimnīcā ar šā gada 1.decembri papildus būs pieejama dežūrārsta - pediatra konsultatīvā pieņemšana. Par to informē Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības valdes priekšsēdētājs Marģers Zeitmanis.

Dežūrārsta - pediatra konsultācijas ir pieejamas visiem mazajiem pacientiem - nav nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums un iepriekšēja pieraksta.

“Balvu slimnīcā ik gadu piedzimst ap 350 mazuļu, kā mazulim draudzīga slimnīca, mēs rūpējamies par to, lai veselības aprūpe mazajiem pacientiem būtu maksimāli pieejama. Ņemot vērā pieaugošo pieprasījumu pēc pediatra konsultācijām, no 1.decembra Balvu slimnīcā papildus būs pieejams dežūrārsts - pediatrs. Tā ir papildus iespēja mūsu mazajiem pacientiem operatīvi saņemt pediatra ­ bērnu slimību speciālista ­ konsultāciju dažādu saslimšanu gadījumos. Jāuzsver, ka dežūrpediatru ambulatorās konsultatīvās pieņemšanas neaizstās ģimenes ārsta darbu. Tajā pašā laikā, tā ir papildu iespēja vecākiem konsultēties ar bērnu slimību speciālistu dažādu saslimšanas, kā arī akūtos gadījumos. Lai saņemtu Balvu slimnīcas piedāvāto dežūrpediatra ambulatoro konsultāciju nav nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums un pieraksts, līdz ar to nepieciešamības gadījumā mazajiem pacientiem ir iespējams saņemt operatīvu speciālista konsultāciju,” stāsta M. Zeitmanis.

Ar šā gada 1.decembri Balvu slimnīcā katru dienu no pulksten 16:00 līdz 18:00 tiks nodrošinātas dežūrārsta - pediatra konsultatīvā pieņemšana. Pārējā diennakts laikā tāpat kā līdz šim uzņemšanas nodaļā varēs saņemt diennakts neatliekamo medicīnisko palīdzību.

"Dežūrārsts - pediatrs konsultēs bērnus ar akūtām un neatliekamām saslimšanām, piemēram, ar paaugstinātu temperatūru, klepu, vēdera sāpēm, alerģiskām reakcijām un tamlīdzīgām saslimšanām, nepieciešamības gadījumā nosūtot uz izmeklējumiem un analīzēm, kā arī vajadzības gadījumā mazo pacientu nosūtīs ārstēties stacionārā. Dežūrārsta - pediatra konsultācija var būt nepieciešama gadījumos, kad bērns ir saslimis (paaugstināta ķermeņa temperatūra, vemšana, caureja, izsitumi) vai bērnam ir ilgstošas sūdzības (bieža slimošana, ilgstošs klepus, vēdera sāpes, slikta svara dinamika, aizkavēta augšana, neskaidras izmaiņas analīzēs). Konsultācijas tiek sniegtas arī situācijā, kad vecākiem ir jautājumi vai bažas par bērna attīstību, uzvedību, ēšanas paradumiem, dienas režīmu un miega traucējumiem," skaidro M.Zeitmanis.

Papildus informāciju par dežūrārsta - pediatra konsultatīvo pieņemšanu var zvanīt pa tālruni (+371) 64507001, darba laiks - no 8:00 līdz 16:00, Balvu slimnīcas reģistratūra, Balvos, Vidzemes ielā 2.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

...

Esmu ļoti apmierināta ar Balvu slimnīcas ārstu darbu.Arī šis piedāvājums ir vērtīgs.Paldies dakteram Ignatovam par vecāku ārstēšanu.Gudrs apdvināts cilvēks!

pirms 4 gadiem, 2016.12.02 09:28

...

Pirmkārt, dr.Ignatovs nav pediatrs un otrkārt, šis dr.vairs nestrādā Balvu slimnīcā.

pirms 4 gadiem, 2016.12.02 09:29

žēl gan

Un kas tad tagad kafiju nodaļas māsām, par haltūru naudu pirks ?

pirms 4 gadiem, 2016.12.02 16:46

...

Man ļoti žēl.Un mani vecāki nav mazi bērni

pirms 4 gadiem, 2016.12.02 10:12

pensionare

to kas pieredzets ar so dzeraju ignatovu un pilnigi tuksu vienibu vins varetu veikt tikai sekcijas es ceru ka ... runa tiesam par apdvinatu nevis apdavinatu cilveku

pirms 4 gadiem, 2016.12.02 10:12

Marģeris

Es visiem maksāju, lai smuki runātu par maniem labiem darbiem.

pirms 4 gadiem, 2016.12.02 22:48

ziņnesis

Marģeri, nemuldi!
Dievs Tevi sodīs!
Krāj suharus-noderēs

pirms 4 gadiem, 2016.12.04 11:30

Vietējās ziņas