Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība pagarina Express programmas piedāvājuma laiku 4

Kopš šā gada jūnija Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība piedāvā reģionā jaunu pakalpojumu – individuālo veselības pārbaudes programmu “Express diagnostika/ārstēšana Latvijā!", kas lielu popularitāti ieguvis gan ārvalstīs dzīvojošo Latvijas iedzīvotāju, gan vietējo iedzīvotāju vidū.

Iespēju vienas dienas laikā operatīvi noteikt vispārējo veselības stāvokli un sagatavot ārstēšanās plānu, lai laikus novērstu dažādas saslimšanas, izmanto gan vietējie iedzīvotāji, gan  Īrijā, Zviedrija, Anglijā dzīvojošie un strādājošie Latvijas iedzīvotāji, kas veselības aprūpes pakalpojumus vēlas saņemt Latvijā. Līdz ar to Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība pagarina Express programmas piedāvājuma laiku par īpašo cenu līdz šā gada nogalei.

“Viena mēneša laikā Express veselības pārbaudes programma ir guvusi lielu popularitāti gan vietējo, gan ārvalstu pacientu vidū, tostarp no Zviedrijas, Īrijas, Anglijas un citām valstīm. Līdz ar to Express programmu par  samazinātu cenu piedāvājumu līdz gada beigām. Nav noslēpums, ka liela daļa mūsu tautiešu, kas dzīvo un strādā ārvalstīs, atbraucot uz Latviju izvēlas veikt šeit dažādas veselības pārbaudes un manipulācijas, piemēram, zobārsta apmeklējums, dažādi laboratoriskie un speciālistu izmeklējumi un citi, kas ārvalstīs ir grūtāk pieejami vai salīdzinoši daudz dārgāki nekā Latvijā. Express veselības pārbaudes pacienti atzinīgi vērtē Balvu un Gulbenes ārstu un speciālistu profesionālo attieksmi un rekomendācijas, sagatavojot ārstēšanās plānu, kā arī slimnīcu piedāvātās ērtības un komforta telpas ārstēšanās laikā. Turklāt Express veselības pārbaudi ir iespējams veikt maksimāli īsā un pacientam izdevīgā laikā paaugstinātu servisa līmeni. Nav jāstāv rindās vai jāiet pie vairākiem speciālistiem vairākas dienas pēc kārtas - visas procedūras un konsultācijas notiek vienā dienā mūsu labāko speciālistu uzraudzībā,” norāda Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības valdes priekšsēdētājs Marģers Zeitmanis.

Individuālās veselības pārbaudes programmas “Express diagnostika un ārstēšana” ietvaros iespējams veikt veselības stāvokļa diagnostiku un saņemt konsultācijas pie profesionāliem un kompetentiem speciālistiem. Turklāt programmas ietvaros visu pakalpojumu izmaksas ir mazākas, nekā dodoties pie katra speciālista atsevišķi. Turklāt, ja pārbaudes laikā tiek konstatētas veselības problēmas, Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības speciālisti piedāvā kvalitatīvi sagatavotu ārstēšanās plānu, vajadzības gadījumā nodrošinot arī plaša profila ķirurģisko palīdzību ērtā un labi aprīkotā stacionārā. Savukārt  ārstējoties tiek nodrošināta ēdināšana un uzturēšanās paaugstināta komforta palātā.

Lai pieteiktos individuālai veselības pārbaudes programmai, ģimenes ārsta nosūtījums nav nepieciešams. Programmas ietvaros iespējams izmantot šādu sabiedrību veselības apdrošināšanas polises, kas pilnībā vai daļēji apmaksā programmās iekļautos medicīniskos pakalpojumus: Gjensidige, IF apdrošināšana, BTA, ERGO, Balta, Seesam un Baltikums apdrošināšana.

Papildus informāciju par individuālo veselības pārbaudes programmu vai pieteikties veselības pārbaudes programmai “Express diagnostika un ārstēšana” var saņemt, rakstot jautājumus uz e-pastu: express@slimnicuapvieniba.lv vai zvanot pa tālruni (+ 371) 29432882 Evija Popa, Marika Jermaševiča. Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība: Gulbenē, Upes iela 1, Balvos, Vidzemes iela 2.

Vairāk informācijas: www.slimnicuapvieniba.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

ei tu nost

visas procedūras un konsultācijas notiek vienā dienā mūsu labāko speciālistu uzraudzībā,”

Kuri tad tie būtu labākie speciālisti?????
,,Bikiņ ieņirgt var,,:DDD
,,Slauks,, no cilvēciņiem naudu kuri ir atbraukuši no ārzemēm paciemoties un dēļ lielām rindām netiek pie normāla speciālista!

pirms 3 gadiem, 2016.08.09 17:52

Vietējās ziņas