“Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības” mediķi ir gatavi doties izbraukuma vakcinācijās 5

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” mediķi ir gatava doties arī izbraukuma vakcinācijās, un cilvēkiem interese jau par to ir. “Iespējams, tas varētu notikt pēc brīvdienām,” pieļauj SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” Gulbenes struktūrvienības galvenā ārste Sigita Drubiņa, kura apvienībā koordinē arī vakcinācijas procesu.

Izbraukuma vakcinācija paredzēta iedzīvotājiem ar neatgriezeniskiem funkcionāliem traucējumiem un tiem, kuri medicīnisku iemeslu dēļ nevar nokļūt ārstniecības iestādē. “Nebūs tā, ka cilvēks pats, piemēram, nevēlas doties pie ārsta vakcinēties, bet vienkārši grib, lai atbrauc un vakcinē viņu mājās. Būs jābūt pamatotam iemeslam. Ģimenes ārsts izvērtēs konkrēto pacientu, dos savu pamatojumu, kāda iemesla dēļ cilvēku nepieciešams vakcinēt mājās,” skaidro S.Drubiņa.

Kādi būs vakcinācijas tempi uz priekšdienām, viss atkarīgs tikai un vienīgi no vakcīnu piegādēm. “Vērsies vaļā lielie vakcinācijas punkti, bet tie jau var strādāt tikai tad, ja ir vakcīnas. Ja atved 100 vakcīnas, tad tik arī var savakcinēt,” uzsver S.Drubiņa. 

Pievieno komentāru

Komentāri 5

!

Dodieties pie Pļūta un vakcinējiet viens otru uz nebēdu!

pirms 4 mēnešiem, 2021.04.02 09:32

Gulbeniesi

Liekat mieru ar savu vakcinesanu.sakat no domes vaksinet.

pirms 4 mēnešiem, 2021.04.03 12:56

Rrrrr

Vai tad gulbene ir slimnīca ,ko jūs tagad murgojiet.

pirms 4 mēnešiem, 2021.04.06 09:11

Gulbeniesi

Ne ģimenes ārsti ir.vai tad jautājums bija par slimnīcu,es tad nemurgiju bet tu jā Rrrrr.

pirms 4 mēnešiem, 2021.04.10 07:07

Vietējās ziņas