Bānīša meitenes apliecina talantus Spānijā 1

Novembra beigās Gulbenes Bānīša radošās studijas "Varavīksne" dalībnieki dosies uz 9. starptautisko modes un talantu konkursu „Tērpu sirdspuksti- 2008", kas notiks Jūrmalā. Iedvesmo studijas dalībnieču - Lāsmas Buliņas un Zandas Sebres - nesenie panākumi 9.starptautiskajā bērnu un jauniešu talantu festivālā "BUEN VIAJE" (latviski - saules ceļš), kas kūrortpilsētā Lloret de Mar Spānijā ilga no 29.septembra līdz 4.oktobrim.

"Festivāla koncerti notika Vidusjūras krastā un bija ļoti apmeklēti. Skatītāji bija tūristi no visas pasaules. Lāsmas priekšnesumi tika uzņemti ļoti atsaucīgi, pēc koncertiem uz ielas nāca klāt sveši cilvēki un teica padies par priekšnesumu. Mūsu meitenēm tik atklāta labvēlība bija kaut kas pilnīgi jauns un nepierasts," "Dzirkstelei" saka studijas "Varavīksne" menedžere Inese Buliņa. Ņemot vērā skatuves pieredzi un to, ka Lāsma studijā nodarbojas četrus gadus, bet Zanda tikai šogad sāka nodarbības, konkursā abas meitenes vienu deju izpildīja kopā, bet divas - Lāsma viena pati.

"Sākotnēji visus sagatavotos priekšnesumus vajadzēja parādīt festivāla pirmajā koncertā, kur komisija izvēlējās no katra dalībnieka vai kolektīva sagatavotajiem priekšnesumiem vienu, no kuriem pēc tam festivāla mākslinieciskais direktors Vasilijs Chigogidze ( Tbilisi teātra režisors) veidoja festivāla koncertus. No studijas „Varavīksne" dalībnieču priekšnesumiem koncertprogrammai komisija izvēlējās vienu no Lāsmas dejām. Viņai deva iespēju arī uzstāties festivāla noslēgumā," stāsta I.Buliņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

LASITAJA

BUEN VIAJE LATVIESU VALODA NOZIME -LABU CELU, VAI ARI VEIKSMIGU CELOJUMU!!!

pirms 12 gadiem, 2008.10.23 01:10

Vietējās ziņas