Bānīša meitenes – mājup ar uzvaru

Ar kārtējiem panākumiem no 9. starpautiskā talantu un modes festivāla atgriezies Bānīša radošās studijas „Varavīksne" kolektīvs. Šogad konkurss noritēja novembra beigās Jūrmalā. Konkursā piedalījās 21 radošais kolektīvs no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Ukrainas.

Bānīša studijas menedžere Inese Buliņa "Dzirksteli" informē, ka gulbenieši uz festivālu bija aizveduši savu jauno iestudējumu „Krāsu spēles". Prezentācijā piedalījās: Sabīne Krilova, Anna Gvineta Krastiņa, Terēze Putene, Barbara Krastiņa, Megija Zīberga, Megija Salmane, Sendija Piļka, Līva Ejuba, Kristiāna Sprudzāne, Raimonda Keiša, Zanda Sebre, Lāsma Buliņa, Elīza Ļistopada un Gundega Miķelsone.

 

Festivālā notika arī konkurss individuālajiem tērpu demonstrētājiem „Top modelis 2008", kurā piedalījās 11 studijas dalībnieces. Uz konkursu bija jāsagatavo sava stila un imidža tērps, avangarda tērps, kas izgatavots no netradicionāla materiāla, vai arī tradicionāls materiāls izmantots netradicionālā pielietojumā un vakartērps. Turklāt katram dalībniekam līdzi bija jābūt personīgajam fotoalbumam. Studijas dalībnieki un vecāki saka lielu paldies Jānim Libekam, kas bija izveidoji bērniem ļoti skaistus albumus.


Apbalvošanas laikā festivāla direktore un producente Ginta Traine piešķīra studijas „Varavīksne" meitenēm uzvarētāju balvas šādās nominācijās - „Artistiskā modele" - Terēze Putene (5 gadi), „Priekšzīmīgā modele"- Barbara Krastiņa (6 gadi), „Nopietnākā modele" - Megija Zīberga (6 gadi), „Sirsnīgākā modele" - Sendija Piļka (6 gadi), „Staltā modele" - Līva Ejuba (7 gadi), „smaidīgā modele" - Kristiāna Sprudzāne (10 gadi), „Izdomas bagātākā modele" - Raimonda Keiša (12 gadu), un „Perspektīvā modele" - Gundega Miķelsone (11 gadu).


Katrā vecuma grupā tika noteikti 7 tituli. Studijas „Varavīksne" meitenes izcīnīja trīs no šiem tituliem. Vecuma grupā 7-9 gadi titulu „Top stily 2008" ieguva Megija Salmane un vecuma grupā 10 - 12 gadi titulus: „First model 2008" - Elīza Ļistopada un „Top avantgarde 2008" - Lāsma Buliņa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas