Banka skaidrā naudā izmaksā mazāk nekā plānots

Jau otrdien "Latvijas Krājbankas" klientiem naudu sāka izmaksāt "Citadele". Naudu ir iespējams saņemt gan "Citadeles" filiālēs, gan ar internetbankas starpniecību.

Kā "Dzirkstele" noskaidroja bankā, cilvēku pieplūdums mazinoties tikai pēc pulksten 17.00. Banka vēl šodien strādā līdz pulksten 20.00. Kā "Dzirkstelei" pastāstīja bankas darbiniece, cilvēki esot saprotoši, jo visi tiekot apkalpoti, gadoties arī, protams, pa kādam nervozākam, bet tas esot tikai normāli, jo kurš gan nesatraucoties par savu naudu.
Arī "Citadeles" Gulbenes klientu apkalpošanas centra vadītāja Liene Ankrava "Dzirkstelei" saka, ka salīdzinot ar citām pilsētām, Gulbenē iedzīvotāji esot mierīgāki un saprotošāki.
Klienti tiek apkalpoti trijās rindās. Pirmo rindu veido "Citadeles" klienti, kuri veic savus darījumus, otrajā rindā - tie, kuri ir pieteikušies interneta mājas lapā vai zvanot pa tālruni, trešā rinda ir tā saucamā dzīvā "Krājbankas" klientu rinda. Bankas darbiniekiem šajās dienās palīdz arī "Krājbankas" kolēģe. Bankā dežūrē arī policists, kurš nodrošina kārtību.


L.Ankrava stāsta, ka Gulbenē maz skaidras naudas izmaksu. Banka bija plānojusi izmaksāt daudz vairāk skaidrā naudā, bet cilvēki saprotot, ka ar skaidru naudu apkārt staigāt nav droši, tāpēc vairāk tiek veikti pārskaitījumi, kā arī izmantota iespēja noguldīt.


Kontus cilvēki var atvērt ne tikai "Citadelē", bet arī kādā citā bankā, tikai tad, nākot uz "Citadeli", šim kontam jau ir jābūt atvērtam.


Ja, piemēram, cilvēks vēlas skaidrā naudā izņemt vairāk nekā 500 latus, tas iepriekš obligāti ir jāpiesakās "Citadeles" mājas lapā vai pa tālruni 67010000 vai 1188.


L.Ankrava neiesaka izņemt skaidrā naudā vairāk nekā tūkstots latu. "Kontā glabāt naudu ir visdrošāk. Esmu runājusi ar Madonas un Gulbenes policijas vadītājiem, un zinu, ka Madonas pusē pēdējo divi nedēļu laikā ir notikušas vairākas zagšanas no privātmājām un dzīvokļiem. Par Gulbeni gan nav tādas informācijas," saka L.Ankrava.


Viņa informē, ka, sākot ar 2.decembri, banka strādās kā ierasts - no pulksten 8.30 līdz 17.30.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas