“Bāzei” meklē jaunu vadītāju 9

Gulbenes novada jauniešu centra "Bāze" pašreizējā vadītāja Ieva Garjāne un Kristīne Ļeontjeva, kura viņu aizvietoja atvaļinājuma laikā, abas ir uzrakstījušas atlūgumus. Domē "Dzirkstelei" uzzināja, ka abas esot pieņēmušas citus darba piedāvājumus.

Savukārt Gulbenes jaunieši "Dzirkstelei" pauž satraukumu par šo situāciju un izsaka bažas, vai izdosies atrast citu piemērotu cilvēku "Bāzes" vadītāja amatam.

 

Vakar finanšu komitejas sēdē deputāti nolēma atlaist abas darbinieces pēc pašu lūguma. Jautājums tiek virzīts izlemšanai novada domes sēdē 27.jūnijā.

 

Novada domes Attīstības un īpašumu nodaļas vadītāja Guna Švika informēja, ka dome jau līdz 6.jūlijam ir izsludinājusi pretendentu pieteikšanos jauniešu centra "Bāze" vadītāja amatam. "Tā būs pretendentu atlase, nevis konkurss," precizēja novada domes Juridiskās un personālvadības nodaļas vadītāja Vita Kravale.


Deputātiem radās jautājums, līdz cik gadu vecumam cilvēku var uzskatīt par jaunieti. G.Švika bilda - līdz 30 gadu vecumam. Taču, viņasprāt, "Bāzes" vadītājs varētu būt arī vecāks. Pašvaldības sludinājumā teikts, ka jaunajam "Bāzes" vadītājam ir jābūt darbā atbildīgam, elastīgam, apveltītam ar augstām darba spējām. Obligāti nepieciešama augstākā izglītība, pieredze neformālajā izglītībā un brīvprātīgajā darbā, pieredze starptautisku un vietēju projektu realizācijā, jāspēj vadīt kolektīvu, jābūt teicamām angļu valodas un labām labas krievu valodas zināšanām. Tāpat nepieciešamas komunikācijas prasmes, iemaņas darbā ar datoru (Word, Excel PowerPoint), vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība. Jaunajam "Bāzes" vadītājam dome sola stabilu algu.

 

"Dzirkstele" rakstīja, ka pērn janvārī, apstiprinot K.Ļeontjevu par "Bāzes" vadītājas pienākumu pildītāju, viņai tika noteikta pilnas likmes amata alga - 520 lati mēnesī līdz nodokļu nomaksai.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

sipa

Deputātiem radās jautājums, līdz cik gadu vecumam cilvēku var uzskatīt par jaunieti. G.Švika bilda - līdz 30 gadu vecumam

pirms 8 gadiem, 2012.06.25 10:06

Tam 'pilnīgs sviests'

Tev ar savu jaušo vai nejaušo faktu sagrozīšanas mākslu jāiet politikā, nevis par vadītāju:) Kur Tu nosacījumos redzi, ka vadītājam jābūt līdz 30? Esi kaut 70, lai tik spētu izpildīt patiesi pieminētos kritērijus.

pirms 8 gadiem, 2012.06.25 08:30

pilnīgs sviests. es labprāt pieteiktos, bet nekā, man vairāk par 30 gadiem.. vai tad darba lilkumā nav minēts pretējais - darba devējam aizliegts norādīt vecumu darba sludinājumā..

pirms 8 gadiem, 2012.06.24 21:56

Lainis

tad jau pec dibene izvelesies ne vecaku par 30 un ar partijas karti pie krutim

pirms 8 gadiem, 2012.06.23 09:59

MK_Latvia

Piemērotāko pretendentu atlasīs pēc sejas vai dibena, vai kādas citas 'kvalitātes' pazīmes?

pirms 8 gadiem, 2012.06.22 14:44

Vietējās ziņas