Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Bāzes" puiši sveic sievietes svētkos 10

Četri puiši 8.martā ar krāšņiem tulpju pušķiem devās Gulbenes pilsētas ielās, lai iepriecinātu sievietes Starptautiskajā sieviešu dienā.

“Vakar 8.marta tulpju akcija notika jau ceturto reizi pēc kārtas. Arī jauniešu centra pirmsākumos ir bijušas līdzīgas akcijas ar fotogrāfēšanos un mūziku pie Gulbenes pulksteņa, taču tagad varam teikt - akcija uzņem apgriezienus. No jauna iniciatīvu "Iepriecināsim sievietes 8.martā" atdzīvināja jaunieši Mairis Ābrams un Elvis Kozlovskis. Jauniešu centrs, protams, to atbalstīja,” atklāj Gulbenes novada jauniešu centra "Bāze" konsultante - metodiķe Lana Upīte.

Šoreiz akcijā 200 tulpēm īpašnieces atrada Gulbenes 2.vidusskolas jaunieši Kristers Krims, Rūdolfs Mednis, Artis Lūsis un Rolands Priedeslaipa - visi jauniešu centrā darbojas kā brīvprātīgie. “Lai sveiciens būtu īpašāks, katrai tulpei bija pievienotas dzejas rindas. Patīkami bija noraudzīties, kā sievietes mulst, kad viņām uz ielas dāvina ziedus, lai gan zina, ka ir 8.marts. Mūsu kontā ir 200 patiesu emociju un kautrīgu "Paldies!”,” priecīga ir Lana.

Par tulpēm jauniešu centrs paldies saka ziedotājiem un labvēļiem, kuri laikus tika apzināti. “Jāteic, ka prieks un gandarījums ir abpusējs,” atzīst Lana.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

dp

Brīnišķīgi. Un acīs sievietēm prieks..kas nemaz tik bieži neparādās.

pirms gada, 2017.03.09 11:37

jā!

Tā vajadzētu bez maz vai reizi mēnesī :))
Sieviešu acīs vērojams tāds kā apmulsums, tāds kā kautrīgums, it kā, viņuprāt, to nebūtu nopelnījušas. Bet Jūs to esat pelnījušas! Visas sievietes!
Par puišiem - īsti varoņi, jo - to ne visi spētu uz ielas pieiet klāt sievietei, kā svešinieks, un iedot rokās ziedus!

pirms gada, 2017.03.09 11:53

Skaisti

Tiešām jauka tradīcija. Varbūt kādai sievietei šis ir vienīgais zieds svētkos.

pirms gada, 2017.03.09 13:37

_

Vispār daudzām, man personīgi neviena nebija :-D

pirms gada, 2017.03.09 14:42

Kika

Nu tādi svētki, tādi svētki!!! Un ja 8. martā neviens neļķi neiedāvina, iemesls sērot veselu gadu! Līdz nākamajiem neļķu svētkiem. Phe!

pirms gada, 2017.03.09 16:54

labi gan

Cik jauki ! Kaut kas interesants un patīkams! Domāju, ka interesanti bija gan puišiem redzēt pārsteigtās sejas, gan saņēmējām. Prieks par izdomu!

pirms gada, 2017.03.09 15:13

Kika

Bet puiši malači gan, vienalga, 8. vai 18. martā tās puķes dāvina.

pirms gada, 2017.03.09 16:56

Lāsmiņa

Forši.Tas ir jauki,ka šādas tradīcijas pāriet no paaudzes paaudzē.Labāk vecās labās nekā no amerikāņiem parņemtās.Jo viņi tač neatzīmē mūsu svētkus un tradīcijas Katrai tautai savs.

pirms gada, 2017.03.10 12:48

Vietējās ziņas