Bažījas par vēlmju samēru 1

Rīt, 27.janvārī, Gulbenes novada domes sēdē plānots 1.redakcijā apstiprināt novada integrētās attīstības programmu laika periodam līdz 2017.gadam. Tādā gadījumā ar 1.februāri sāksies šā dokumenta sabiedriskā apspriešana.

19.janvārī tautsaimniecības komitejas sēdē deputāti diskutēja, cik pagastos būtu rīkojamas novada attīstības programmas apspriešanas sapulces, lai uzzinātu iedzīvotāju viedokli.

 

Deputāti pauda, ka šādām sapulcēm būtu jānotiek katrā pagastā. Deputāts Guntis Blūms izteica bažas par vēlmju un finanšu iespēju samēru novada attīstības programmā. Viņš norādīja uz tendenci novadā tērēt lielus naudas līdzekļus kultūras iestāžu sakārtošanai un sporta zāļu būvniecībai.

 

"Vajag parēķināt. Kultūrai un sportam šogad plānojam atvēlēt 2,38 miljonus latu, tie ir vairāk nekā 27 procenti no budžeta. 274 tūkstošus latu mēs vēl atdodam kredītos," sacīja G.Blūms.

 

Viņš bilda, ka jau esošo kultūras namu, sporta zāļu uzturēšanas izmaksas nav mazas. Samazinoties iedzīvotāju skaitam novadā, esot rūpīgi jāanalizē, kur tērēt un kur taupīt naudu.

 

"Jautājums ir - vai būvēt jaunu kultūras namu vai samaksāt par bērnu pusdienām," sacīja G.Blūms.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas