Beāte Leimane konkursā “Valletas talants 2008” izcīna 2.vietu

Pagājušās nedēļas nogalē Valmierā notika konkursa "Valletas talants 2008" lielais fināls. Uz skatuves kopumā kāpa 30 jaunie talanti no dažādām Vidzemes pilsētām. 2.vietu konkursā ieguva 8 gadus vecā gulbeniete Beāte Leimane.

Beāte atklāja savu talantu, spēlējot vijoli. Viņa spēlēja sarežģītu skaņdarbu - Antonio Vivaldi "Koncerts". Balvā mazā gulbeniete saņēma tirdzniecības centra dāvanu karti 200 latu vērtībā.

 

Laimīgais skaitlis "13"

Beātes mamma Lana Leimane stāsta, ka par konkursu iznācis uzzināt nejauši.

 

"Mēs aizbraucām uz Valmieras tirdzniecības centru un ieraudzījām konkursa reklāmu. Konkursa finālam bija jānotiek 13.septembrī, bet Beātei skaitlis "13" ir ļoti veiksmīgs, tādēļ nolēmām, ka ir jāpiedalās," stāsta L.Leimane.

 

Pirmajā kārtā piedalījās apmēram 60 dalībnieki, žūrija izvērtēja katra dalībnieka sniegumu un noteica, kas piedalīsies finālā.

 

"Beātei paveicās. Žūrija bija viņu izraudzījusies arī dalībai finālā. Fināla kārta notika uz āra skatuves pie tirdzniecības centra. Skatītāju bija daudz, taču Beātei nebija bail, viņai patīk uzstāties. Vienīgi todien bija ļoti auksts un, gaidot savu uzstāšanās kārtu, Beāte ļoti nosala, viņai pēc tam bija grūti paspēlēt. Taču, par laimi, tas neietekmēja viņas sniegumu," saka Beātes mamma.

 

Nopelna mobilo telefonu

Beāte bijusi ļoti priecīga par izcīnīto otro vietu. Viņa vēl pirms konkursa bija izvirzījusi savu mērķi un to arī sasniedza. Beāte vēlējās sev mobilo telefonu, to fināla dienā viņa arī nopirka.

 

"Beāte ir uzcītīga, viņa ļoti daudz strādā. Vasarā, kamēr visi bērni atpūtās, Beāte spēlēja vijoli. Tagad mums priekšā ir arī nākamais konkurss, jāgatavojas arī tam. Mums, vecākiem, ir tikai jāpalīdz. Galvenais, lai bērnam ir gribēšana un patika," saka L.Leimane.

 

Žūrijas komisijas sastāvā, kas vērtēja visus jaunos talantus, bija tirdzniecības centra "Valleta" direktors Māris Āboltiņš, Valmieras pilsētas domes priekšsēdētājs Inesis Boķis, dziedātāja Liene Šomase, AS "Hansabanka" Valmieras filiāles vadītāja Inguna Sāre, SIA "VVD mārketinga komunikācijas" valdes priekšsēdētāja Sanita Dika - Bokmeldere un AS "Tallink Latvija" tirdzniecības un mārketinga vadītāja Baiba Muceniece.

 

Konkursam varēja pieteikties ikviens gan individuāli, gan arī draugu lokā un pulciņos. Konkursam tika meklēti dziedātāji, dejotāji, akrobāti, kāršu triku meistari, balsu atdarinātāji, savu mājdzīvnieku dresētāji - ikviens, kuram ir kāds talants un drosme to parādīt citiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas