Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bedres vēl jālabo daudzdzīvokļu māju kvartālos 3

Gulbenes pilsētas ielās bedrīšu un plaisu remonts ir jau gandrīz pabeigts. Bedres pagaidām vēl nav salabotas daudzdzīvokļu māju kvartālos.

Gulbenes pilsētas pārvaldes komunālinženieris Jānis Krastiņš stāsta, ka bedrīšu remonts pilsētā tika uzsākts apmēram pirms divām nedēļām.

“Lielākā daļa bedrīšu pilsētā ir saremontētas, izņemot tiešām kvartālus un vēl dažas atsevišķas vietas, kur vēl nav paspēts to izdarīt. Kvartāli vēl nav iesākti remontēt, jo šos darbus veic VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” un šobrīd vienlaikus tiek remontētas arī tranzītielas un lielie autoceļi, tāpēc tīri fiziski tik īsā laikā nav iespējams visu paspēt izdarīt. Iedzīvotājiem ir nedaudz jāpaciešas, līdz tiks salaboti arī lieli kvartāli,” saka J.Krastiņš.

Tiks saremontēta arī piebrauktuve Gulbenes pilsētas 2.pirmsskolas izglītības iestādei – posms no Rīgas ielas līdz Līkajai ielai, lai arī tur ceļš būtu normāli izbraucams.

“Lielās bedres, kur ir notikuši kādi rakšanas darbi, ūdensvada vai kanalizācijas avārijas, tiks labotas nedaudz vēlāk, jo tās labo ar karsto asfaltu,” piebilst J.Krastiņš.

Jau rakstījām, ka pašvaldība ir iecerējusi veikt pārbūves darbus Nākotnes ielas masīvā, sakārtojot Nākotnes ielas dzīvojamā masīva ceļus, kā arī veicot atsevišķus labiekārtošanas darbus. Iela tiks pārbūvēta 951 metra kopgarumā. Mērķis ir atjaunot nolietoto brauktuvju un celiņu segumu, nodrošināt mūsdienīgu un drošu vidi apkārtējiem iedzīvotājiem, kā arī pielāgot infrastruktūru mūsdienu vajadzībām. Pārbūves darbi plānoti vairākās kārtās, un tas noteikti būs vairāku gadu darbs, jo finansējuma uzreiz visu darbu paveikšanai nav.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

!!!

Interesants ir pasākums,kad ielu nober ar veco drupināto asfaltu, tā vietā lai lāpītu bedres!

pirms 4 gadiem, 2016.05.16 12:04

Vietējās ziņas