Beidzies dzejas un īsās prozas konkurss

Gulbenes bibliotēkā beidzies dzejas un īsās prozas konkurss "Vārdi aiznes mūs tuvāk pie sevis". Konkurss ir Dzejas nedēļas pasākums. Gulbenē Dzejas dienas sasaucas ar dzejnieka Jāņa Poruka dzimšanas dienu, tāpēc notiek salīdzinoši vēlāk nekā citviet.

Kopumā jaunie autori vecumā no 7 līdz 19 gadiem iesūtījuši 141 dzejoli. "Kārtējie dzejošanas uzplūdi ir veiksmīgi sagrupēti pa vecuma grupām, pārrakstīti un izsijāti," stāsta Gulbenes bibliotēkas abonementa vadītāja un konkursa organizatore Iveta Krūmiņa. Visaktīvākie dzejnieki ir skolēni, kuri mācās no 4. līdz 6.klasei, vissirsnīgāko un mīļāko dzejoļu autori ir sākumskolas klašu skolēni. "Būtībā katrā vecuma grupā mums ir savi favorīti," atzīst I.Krūmiņa. Īpaši daudz dzejoļu konkursam iesūtījuši Bērzu pamatskolas skolēni.

"Ar dažiem jauno autoru darbiem iespējams iepazīties laikrakstā "Dzirkstele", bet visus darbus ievietot laikrakstā nav iespējams. Dzejoļus un īsās prozas darbus iespējams izlasīt Gulbenes bibliotēkas interneta mājas lapā "www.gulbenesbiblioteka.lv"," norāda I.Krūmiņa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas