Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Beļavas firma pārbūvēs telpas Lizuma pagastmājā 4

No septiņiem pretendentiem Lizuma pagastmājā telpu grupas pārbūvi veiks Beļavas SIA “Rufs” par 110 138,29 eiro līgumcenu bez pievienotās vērtības nodokļa. Remontdarbu gaitā telpas tiks pārbūvētas bērnudārza vajadzībām. Par to informē Iepirkumu uzraudzības birojs. Lēmums pieņemts 20.oktobrī.

Pavisam šajā Gulbenes novada domes izsludinātajā publiskajā iepirkumā bija saņemti piedāvājumi no septiņām firmām.
Lizuma pagastmājas telpu pārbūves izpildes termiņš ir 119 kalendaārās dienas no iepirkuma līguma parakstīšanas brīža. Būvniecības darbi objektā jāuzsāk ne vēlāk kā desmit darbdienu laikā no līguma parakstīšanas brīža. SIA “Rufs” izpilddirektors Zintis Vībāns šo līgumu ir parakstījis 26.oktobrī.

27.oktobra novada domes sēdē tika precizēta summa, kura pašvaldībai ilgtermiņā ir jāaizņemas no Valsts kases šā projekta realizēšanai. Tie ir 135 902 eiro. Šādu summu pašvaldība vēlas aizņemties uz 20 gadiem, ja atļaus Pašvaldību aizņēmumu un galvojumu kontroles un pārraudzības padome. Naudas atdošana valstij novada domei būs jāsāk jau 2017.gada vidū ar Valsts kases noteiktajiem procentiem.

Jau rakstījām, ka Lizumā bērnudārza izveides ideja ar grūtībām tika akceptēta plašas diskusijas gaitā. Iedzīvotāji ir iepazīstināti ar SIA “Joe” izstrādāto “Akāciju” (pagastmājas) telpu pārbūves projektu un zina - bērnudārzs būs divos stāvos. Kopumā tiks pārbūvēta 526 kvadrātmetru platība. 31.martā Gulbenes novada domes sēdē deputāti nobalsoja par Lizumam tik ļoti vajadzīgā bērnudārza izveidi “Akācijās” pielāgotās telpās.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

FFF

Neslikts cipariņš par kvadrātmetru-209.39eiro!!!

pirms 3 gadiem, 2016.10.30 10:43

Biruta

Vai tad SIA "RUFS" ir darbinieki, kas šāda apjoma darbus veic?

pirms 3 gadiem, 2016.10.30 12:50

Baiba

Ir tādi paši kā slavenajam Reatonam

pirms 3 gadiem, 2016.10.30 14:06

zina

Šausmas,rufam uzticet tadus darbus,ar ko jus domajat vispar

pirms 3 gadiem, 2016.11.22 17:32

Vietējās ziņas