Beļavas pagastā autovadītājs uzbrauc iereibušam gājējam; policija aicina nepakļaut sevi riskam un lietot atstarotājus 3

Beļavas pagastā, autoceļa Smiltene – Gulbene 61. kilometrā, autovadītājs uzbraucis gājējam, kurš, būdams alkohola reibumā – 3,12 promiles, pārvietojās pa ceļa braucamo daļu, ģērbies tumšā apģērbā. Ceļu satiksmes negadījumā cieta gājējs, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Par to in formē Valsts policijas Vidzemes re­ģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Valsts policija aicina cilvēkus nepakļaut sevi riskam un lietot atstarotājus. "Autovadītāji mudinām būt īpaši piesardzīgiem, braucot diennakts tumšajā laikā. Ikviens ir atbildīgs par savu dzīvību un drošību uz ceļa. Būsim prātīgi ceļu satiksmē!"aicina Z.Vaskāne.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

autobraucējs

nobraukt tos mērgļus, kuri pillā vazājas pa ceļa vidu! Rankā tāds tumšais braukā ar ratiņkrēslu pa ceļa vidu!

pirms gada, 2019.11.25 18:31

Atbilde

Patiesībā paši šoferi arī ir vainīgi,palaiž savus bērnus bez kaut kādā atstarotāja uz skolu,un tādi viņi iet pa lielo ceļu. Cik bērni nav piesprādzēti, sēd,kur grib. Redzēju,kā pat pirmajā solā pa divi,tētiņš pats nav piesprādzējies un vēl runā pa telefonu. Tādus neizmācīsi!!! Policija,pastāvat pie skolām,ne jau ar formas tērpiem un polic mašīnām!!! Tāpat cilvēki,kas iet dažādus ceļa gabalus uz autobusu. Pilnīgi melni. Visus sodīt, kamēr sapratīs. Ir cilvēki,kas paši nebrauc ar mašīnu,viņiem nekādi nevar iestāstīt,kā nevar redzēt. Kad tu pēdējā mirklī ieraugi,paliek "aukstas" kājas. Nevienam nenovēlēt. Un vēl dzīvnieki!!! Tiem arī vairs nav kur palikt. Mežus izgriež,medības notiek un arī malumednieki ir. Vienā vakarā
tā pavēlāk tiku mājā, jāiet pa meža ceļu 3km. Pēkšņi dzirdu divus šāvienus. Pārbijos līdz nāvei. Bet mājā tad jātiek. To nevar tik viegli aizmirst.

pirms gada, 2019.11.26 09:17

Vietējās ziņas