Beļavas pagasta mežā apmaldās vīrietis

10.jūlijā tika saņemta informācija, ka Beļavas pagasta mežā ir apmaldījusies kāda persona.


Sākotnējā informācija liecina, ka sēņot devušies divi vīrieši, kuri pašķīrušies un pēc laika viens no viņiem vairs neatsaucās, rezultātā otra persona izsauca palīdzību.


Ierodoties policijai, tika ieslēgti dienesta transportlīdzekļa signāli, lai apmaldījušos personu ar skaņas signālu palīdzību uzvedinātu uz pareizā ceļa – ārā no meža.


Iegūstot informāciju, ka meklētajai personai iespējams ir veselības problēmas, kas rada kustību traucējumus, VP VRP Gulbenes iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektors devās mežā meklēt vīrieti. Aptuveni kilometra attālumā no dienesta automašīnas meklētais vīrietis tika atrasts.


Ņemot vērā vīrieša veselības stāvokli, policists atradušo cilvēku iznesa no meža un nogādāja radinieku gādībā. Vīrietis atteicās no tālākas medicīniskās palīdzības.


Valsts policija vēlreiz atgādina, pirms došanās sēņot vai ogot, nepieciešams parūpēties par savu drošību, neiet dziļi mežā, pārliecināties, ka uz mežu līdzi tiek paņemts mobilais telefons saziņai un pabrīdināt līdzcilvēkus par savu atrašanās vietu un iespējamo atgriešanās laiku. Sēņosim un ogosim prātīgi!

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas