Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Beļavas pagasta pārvaldes vadītājs sola sakārtot 2

Kāds iedzīvotājs portālā “www.dzirkstele.lv” pauž savu sašutumu par to, kāds tagad pēc izskatās Ozolkalns pēc ūdenssaimniecības projekta realizācijas.

“Pie kotedžu mājām kopš rudens ir atvērta liela kanalizācijas aka, un nekas. Pagasts izliekas, ka tā nav viņu darīšana. Vai tiešām ir jānotiek kādai nelaimei? Un vispār pēc ūdensvada remonta ir atstāts tāds bardaks, ka var tikai brīnīties, kā pagasta priekšnieks pieņēma to darbu. Celtnieki pat ceļu nevar normāli nolīdzināt - aku vāki par 10 līdz 15 centimetriem zemāki par ceļa segumu, bet pats ceļš vienās bedrēs. Lietus laikā no mājas bez gumijas zābakiem iziet nevar. Tāds tagad ir Ozolkalns!” forumā raksta iedzīvotājs.


“Dzirkstele” devās apskatīt situāciju, un lai arī tā nav tik dramatiska, tomēr redzams, ka ne visi darbi ir pabeigti.


Lai arī Beļavas pagasta pārvaldes vadītājs Aivars Rakstiņš priecājas par to, ka cilvēki ir nevis vienaldzīgi, bet gan aktīvi un izsaka savu redzējumu par to, kas notiek, viņš īsti nepiekrīt tam, ka situācija ir tik slikta, kā to aprakstījis iedzīvotājs, bet viņš nenoliedz, ka ir darbi, kas vēl tur ir jāpaveic.


Pagasta pārvaldes vadītājs stāsta, ka maijā tiks uzsākti atliktie darbi, proti, teritorijas labiekārtošanas darbi. Savukārt ceļa seguma sakārtošanas darbi tiks uzsākti jau šonedēļ. Vecā kanalizācijas aka, kura neietilpst projektā, tiks aizbērta.


“Viss tiks sakārtots,” sola pagasta pārvaldes vadītājs, kurš tos iedzīvotājus, kuriem ir sūdzības, neskaidrības vai radušās kādas problēmas, aicina vērsties pagasta pārvaldē, kur viss tiks izrunāts un izskaidrots.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Jānis

Žēl, ka Ozolkalna iedzīvotājs nezina, kur griesties pēc palīdzības noskaidrot doto jautājumu, ticamāk, ka ar savu problēmu grib pazīmēties novada laikrakstā.

pirms 6 gadiem, 2014.04.14 13:05

Pēteris

Gribētu pazīmēties, neuzdotos par anonīmu rakstītāju.

pirms 6 gadiem, 2014.04.14 14:33

Vietējās ziņas