Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Beļavas rokdarbnieces dāvina gobelēnu sociālās aprūpes centram “Siltais” 4

Beļavas pagasta rokdarbnieču grupa “Dzīpariņš” 19.martā ciemojās sociālās aprūpes centrā “Siltais” Līgo pagastā, lai tās iemītniekus iepriecinātu ar dāvanu – pašaustu sienas gobelēnu, informē Gulbenes novada pašvaldība.

“Katru gadu cenšamies sarūpēt kādu dāvanu kādai iestādei. Gobelēnus esam uzdāvinājušas savai pagasta pārvaldei, tautas namam un sociālajai dzīvojamajai mājai. Divi darbi ir izgājuši ārpus pagasta robežām: dāvinājums novada bāriņtiesai. Pagājušajā gadā mūs uzaicināja piedalīties projektā “Sirds siltuma darbnīca”, kur mēs darinājām 35 zeķīšu pārus un 15 sedziņas priekšlaikus dzimušiem bērniņiem un jaundzimušajiem, kas zaudējuši vecākus. Satiekoties ar aprūpes centra vadītāju Inesi Lesiņu, pagājušajā rudenī dzima ideja uzdāvināt ko siltu sociālās aprūpes centram "Siltais".Valsts simtgadei Latvijā norisinājās cimdu akcija, tāpēc tapa cimdu koks. Katrs tajā ielika savu siltumu un mīlestību,” stāsta Beļavas pagasta rokdarbnieču grupas “Dzīpariņš” vadītāja Herunda Zuša, kura ciemos pie aprūpes centra "Siltais" iemītniekiem bija ieradusies ar pārējām rokdarbniecēm un pagasta kultūras darbiniekiem Sarmīti Viduci un Jāni Skopanu.

Aprūpes centra  "Siltais" vadītāja Inese Lesiņa sirsnīgi pateicas Beļavas čaklajām rokdarbniecēm par gobelēnu, kas turpmāk rotās aprūpes centra atpūtas - ēdamtelpu.

Piebilstams, ka "Dzīpariņš" turpina darboties projektā "Krāsains dzīpars Beļavai".

Pievieno komentāru

Komentāri 4

bezgaumība

Būs kur krāties putekļiem un veicināt alerģijas saasinājumus klientiem.

pirms gada, 2019.03.22 06:30

Gaume

Nespried pēc sevīm,citi slauka putekļus un mazgā grīdas.

pirms gada, 2019.03.22 19:17

antisanitārija

Pēc veselības ministrijas noteikumiem,telpu sienām un grīdām jābūt bez liekiem priekšmetiem ,lai netraucētu ikdienā veikt higiēnisko apkopi un tīrīšanu.

pirms gada, 2019.03.23 05:37

Vietējās ziņas