Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Beļģu skauti palīdz sakopšanas darbos

Šonedēļ jauniešu un iniciatīvu centrs “B.u.M.s” uzņēma 24 skautus no Beļģijas, par to informē Jana Igaviņa, pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste.

Skauti šeit ieradušies darboties kā brīvprātīgie. Palīdzējuši teritorijas sakopšanas darbos Jaungulbenē, Rankas muižas teritorijā, ap Rutkaviņu avotu un citās vietās Rankas pagastā.

“Gatavojoties novada svētkiem, mums noder palīdzība. Jaunieši ir malači – kopā ļoti cītīgi strādājām Rijas kalnā. Atzinīgi vērtēju viņu rūpību un kārtību, kādā viņi atstāja savu darba vietu,” saka Jaungulbenes tautas nama vadītāja Sarmīte Supe.

J.Igaviņa stāsta, ka beļģu skautu jauniešu kustība ik gadu rīko vairākas nometnes: mazajiem – turpat Beļģijā, bet lielākie dodas iepazīt citas zemes.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas