Bērnudārza ēkas fasādei būs jauns krāsojums 3

Novada dome informē, ka janvāra nogalē izņemta būvatļauja un uzsākti energoefektivitātes paaugstināšanas darbi Gulbenes 3. pirmsskolas izglītības iestādē „Auseklītis”. Tiks nosiltināta ēka, nomainīta apkures sistēma, izbūvēti saules kolektori karstā ūdens sagatavošanai, būs jauns krāsojums fasādei.

Apkures sistēmas nomaiņa tiks veikta tā, lai netiktu pārtraukta siltuma padeve ēkā. Būvnieki darbus veiks maksimāli klusi, netraucējot bērniem. Bērnu vecāki tiek lūgti būt saprotošiem. Projekta kopējās izmaksas ir 298 435,42 eiro. Pašvaldības līdzfinansējums nepārsniedz 141 339,02 eiro. Arī šo projektu finansiāli atbalsta Klimata pārmaiņu finanšu instruments.

Piebilstams, ka turpinās arī Gulbenes bibliotēkas energoefektivitātes paaugstināšana, ēkai veikta jumta siltināšana, fasādes siltināšana, pagraba logu nomaiņa, pašreizējo ieejas durvju nomaiņa uz automātiskajām durvīm, kā arī lietus kanalizācijas izbūve. Projekta kopējās izmaksas ir 157 677,10 eiro. Pašvaldības līdzfinansējums ir 95 692,97 eiro. Arī šo projektu finansiāli atbalsta Klimata pārmaiņu finanšu instruments. Arī šajās iestādēs darbus plānots pabeigt līdz jūnija beigām.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

šausmas

Vai tiešām nevarēja veikt remontus vasarā.pilnīgi riebjas vest bērnu,gaiteņi smird,putekļi,trokšņi kad bērns iet gulēt ta urbj utt..
Vadītājai jau laikam ir galvenais remonts,bet pārējais........bērni neuztrauc,

pirms 7 gadiem, 2014.03.27 13:50

remonts

Katram ir jasamierinas ar neertibam,diemzel. Ja kaut kas neapmierina, Gulbene ir vel divas pirmsskolas izglitibas iestades. Diemzel remontu nevar paveikt nedelas laika.Tad kad neremonte-slikti,tad kad remonte,atkal slikti.Milie cilvecini,tak izlemjat vienreiz.Ja darzinu aizvertu ciet uz remonta laiku,tad atkal visas klaigatu kur tos bernus likt...

pirms 7 gadiem, 2014.03.27 14:29

:(

Bet vasarā tāpat taisa ciet un tak var vasarā remontēt vai ari tādus darbus kur jātrokšņo utt var darīt pa brīvdienām arī.

pirms 7 gadiem, 2014.03.28 09:25

Vietējās ziņas