Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērnudārzs Lizumā būs divos stāvos 6

Lizuma iedzīvotāji ir iepazīstināti ar SIA “Joe” izstrādāto projektu pagastmājas telpu pārbūvei bērnudārza vajadzībām.

Interese nav bijusi pārāk liela, tomēr tie, kas iepazinušies ar projektu, ir izteikušies par to atzinīgi. Ceturtdien, 25.augustā, Gulbenes novada domes sēdē deputāti lems par summu, kas būtu jāaizņemas no Valsts kases, lai varētu ķerties pie būvdarbiem. Šobrīd nepieciešamā summa lēsta līdz 242 008,80 eiro. Protams, iepirkuma procedūra ienesīs korekcijas. Kopumā tiks pārbūvēta 526 kvadrātmetru platība.

Paredzams, ka bērnudārza vajadzībām tiks izmantotas telpas divos Lizuma pagastmājas stāvos, informē novada domes izpilddirektore Guna Švika. Lizuma pagasta pārvaldes vadītājs Uģis Aigars piebilst, ka pašlaik pagastmājā tiekot strādāts pie bāriņtiesas telpas remonta un pie bibliotēkas pārcelšanas uz citām telpām. 

Jau rakstījām, ka jūlija vidū uz citām telpām – krejotavu – no pagastmājas ir pārcēlusies “Santas bodīte”. Otrs veikals, kas pieder SIA “ARO A.O.”, no pagastmājas pārcēlies uz “Kļavām” (blakus autobusu pieturai). Tā ir izpildīts novada domes lēmums, kas paredzēja, ka abi veikali vairs nevarēs atrasties īrētās telpās Lizuma pagastmājā.

31.martā Gulbenes novada domes sēdē deputāti nobalsoja par Lizumam tik ļoti vajadzīgā bērnudārza izveidi “Akācijās” (pagastmājas ēkā) pielāgotās telpās.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Ai

Nezinu gan ,cik reāls pamats ir runām-tautas balsij,ka nevarot nokomplektēt 10klasi vidusskolai,un ja nebūs vidusskolas,tad skolā brīvu telpu pietiekoši būtu arī bērnudārzam,sastrēba karstu...Protams,es esmu par to ,lai būtu vidusskola,lai Lizumā ir vairāk bērnu.Ko ir darījusi lietas labā direktore un pārējie atbildīgie un ieinteresētie,lai būtu 10 klasē pietiekoši bērnu?Vai visi atgaiņājas no atbildības-ko nu mēs varam,cik ir,tik ir...?Lizumnieši atzīst,ka tagad pus centrs ir it kā izmiris,agrāk bija kustība ,cilvēki steidza iepirkties veikalos,kuri bija ļoti parocīgi cilvēkiem,viss bija vienā vietā-veikali ,pasts,bibliotēka,pagastmāja,tagad viss ir izmētāts un nav vairs tās ērtības.Skumji gan,lai nu tā būtu.ka ir daudz bērnu,paliek vidusskola,tad vismaz tam visam būs jēga.

pirms 3 gadiem, 2016.08.25 12:50

Zaiga

Domāju, ka viss notiek uz labu. Skolas telpas ar senlaicīgajām stāvajām kāpnēm, ēdamtelpām, tualetām un izlietnēm nav piemērotas 2-4 gadīgiem bērniem. Neatkarīgi no tā, pastāvēs Lizumā vidusskola vai nē, bērniem piemērots "dārziņš" ir vajadzīgs. Lizums attīstās, ir darbavietas un būs vēl!
Pārtikas veikals ir pārcēlies uz Kļavām, māja ir atdzimusi un sakārtota, veikals visnotaļ pieņemams. Puķu bode arī plašās un pārredzamās telpās.

pirms 3 gadiem, 2016.08.25 16:25

Mamma

Bērnudārzs Lizumā ir nepieciešams! Bet tā arī nesaprotu - Lizumā būs bērnudārzs vai tomēr tikai "Lizuma vidusskolas pirmsskolas grupiņām pielāgotas telpas". Un vai tiešām izremontējot divus stāvus arī 5gadniekiem un 6gadniekiem nav vietas zem viena jumta ar pirmsskolu?

pirms 3 gadiem, 2016.08.25 22:23

...

...cik smieklīgi apkārt taisa skolas ciet bet Lizumā vajadzīga bez maz vai jauna celtne

pirms 3 gadiem, 2016.08.26 15:33

liz

Priekš īpaši stulbiem,ko novads darītu bez Lizuma?

pirms 3 gadiem, 2016.08.26 17:31

!!!

Un bez pilsētas ?

pirms 3 gadiem, 2016.08.27 18:28

Vietējās ziņas