Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērnus un skolēnus aicina piedalīties radošo darbu konkursā „Eiropa skolā”

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina pirmsskolas vecuma bērnus un skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā „Eiropa Skolā" un ar zīmējumu un eseju palīdzību paust savu izpratni par brīvprātīgo darbu. Labāko darbu autori balvā saņems braucienu uz starptautisku vasaras nometni vai iespēju apmeklēt aktīvās atpūtas centru.

 

Konkursā var piedalīties bērni un skolu audzēkņi vecumā no 5 līdz 20 gadiem. Žūrija izvērtēs darbus un noteiks uzvarētājus trīs vecuma grupās: no 5 līdz 10 gadiem, no 11 līdz 15 gadiem un no 16 līdz 20 gadiem. Labāko darbu autorus un pedagogus apbalvos konkursa noslēguma pasākumā šī gada 9. maijā.

 

VIAA sabiedrisko attiecību speciāliste Linda Lietaviete stāsta, ka, lai piedalītos konkursā, individuāli jāizveido literārs (stāsts, eseja, dzejolis, pasaka u.tml.) vai vizuāls darbs (zīmējums, gleznojums, datorgrafika, komikss, kolāža u.tml.) par kādu no šā gada konkursa tēmām: „Ja es būtu brīvprātīgā darba darītājs" vai „Ja pasaulē nebūtu brīvprātīgā darba veicēju". Tēmas ir noteiktas saskaņā ar Eiropas 2011.gada moto „Brīvprātīgā darba gads Eiropā". Konkursa darbs un aizpildīts pieteikums līdz 15.martam jāiesniedz VIAA.

 

Lai bērnu veidotie darbi atbilstu konkursa tēmām, VIAA aicina skolotājus un vecākus līdzdarboties bērnu un jauniešu izpratnes veidošanā par Eiropas Savienību un Latvijas lomu tajā, kā arī izskaidrot brīvprātīgā darba jēdzienu.

 

„Eiropa skolā" ir ikgadējs starptautisks konkurss, kas notiek Latvijā un citās Eiropas valstīs. Pagājušajā gadā konkursa tēmas bija: „Kā es varu palīdzēt grūtībās nokļuvušajiem cilvēkiem?" un „Ja pasaulē nevaldītu nabadzība". Konkursā piedalījās 434 dalībnieki, kopā iesniedzot 193 literāros darbus un 241 vizuālo darbu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas