Bērzu ielā atļauta tikai vienvirziena satiksme 26

Kopš ceturtdienas, 20.marta, Gulbenē, Bērzu ielā, posmā no Rīgas līdz Līkajai ielai ir atļauta tikai vienvirziena satiksme. Par to liecina izvietotās ceļa zīmes.

Gulbenes pilsētas domes izpilddirektors Gvido Stucka "Dzirkstelei" saka: "Ja jauninājums kaut nedaudz uzlabos situāciju pilsētā, tad ir jāpriecājas."

 

Viņš klāsta, ka jāvēro, kā ļaudis saradīs ar vienvirziena Bērzu ielu, kādas alternatīvas radīs satiksmes kustībai. Tad varēs secināt, kā tas iespaidojis automašīnu plūsmu citās Gulbenes ielās un vai tas kādam būs radījis sarežģījumus.

 

"Ja būs signāli, ka ar to ir par maz, tad trupināsim ierobežot satiksmes kustību pilsētas centrā," piebilst G.Stucka.

 

Ierosme par vienvirziena kustības noteikšanu nākusi no tuvumā esošo banku darbiniekiem.

 

"Šajā ielas posmā ir "saaudzis" daudz banku. Baņķieri aicināja pilsētas domi domāt par to, lai viņu klienti varētu netraucēti piebraukt šajā vietā. Bija novērots, ka tur satiksmē veidojas sastrēgumi. Pirms šajā vietā sāka darboties bankas, droši vien vajadzēja domāt, kā tur varēs piebraukt klienti. Noticis ir otrādi. Vispirms sāk strādāt banka, pēc tam secina, ka klienti nevar tai piebraukt klāt," saka G.Stucka.

 

Viņš piebilst, ka Bērzu un Rīgas ielas krustojums ir iekļauts regulējamo ielu projektā. Nav izslēgts, ka reiz tur tomēr novietos luksoforu, kā tas ir iecerēts. Pagaidām tam finansējuma nav, ja investīcijas tikšot rastas, tad, iespējams, Bērzu ielai ar laiku vairs nevajadzēs vienvirziena ielas statusu.

 

Tātad tagad satiksme pa Bērzu ielu plūst uz leju no Rīgas līdz Līkajai ielai un tālāk - abos virzienos pa to.

Pievieno komentāru

Komentāri 26

žēl

Kur mēs esam tik ļauni noskaņoti? Mēs nezinām to ceļu finansēšanas kārtību un līdzekļus, kā viņi tiek vai netiek un cik iedalīti, tāpēc nevajag to šausmīgo kritiku. palasat komentārus jebkuram rakstam Dzirkstelē, un vai ir kaut kur pozitīvais.....žēl, jo varbūt problēma ir tieši mūsos. ārā saulains laiks, tuvojas pavasaris, domāsim jaukas domas, tik vien to problēmu, kā vienvirzienas iela, esam izbraukuši un izbrauksim.....

pirms 12 gadiem, 2008.03.28 15:51

nevajag***

tajam berzu ielas bedrem ta mala kas no centra uz āru vienkārši bioj lēzenāka un mazāk dauza ja brauc taja virziena..par visu ir padomats suņi

pirms 12 gadiem, 2008.03.28 15:26

brīdinu

esiet ļoti uzmanīgi nogriežoties uz top veikalu nākotnē. Tur zem ūdens ir divas ļoti dziļas un asas bedres.Pārsitu dārgu riepu.Tādas dusmas ,ka vai nu.Kaut gan Gulbene visa ir viena vienīga BEDRE!!!Es domāju ielas.

pirms 12 gadiem, 2008.03.26 10:28

ja

Klusītiņām pabļaustīsimies internetā un mājās pie virtuves galda ,pēc tam jau pieradīsim atkal.

pirms 12 gadiem, 2008.03.26 09:31

kāpēc man jālauž sava mašīna???

es, savukārt, vienā saulainā svētdienā sabildēju pilsētas bedres krustām šķērsām, kronis, protams, bija Gulbene-Madona šosejas viens posms, būs brīvāks laiciņš, jāaizripina kādam zinošākam parādīt...varbūt, ka atbrauks pafilmēt...

pirms 12 gadiem, 2008.03.25 22:22

hm

šodien redzeju pa to Berzu ielu brauca mašinas uz otru pusi ,apgriežas pie Santas veikala un uz augšu:)kada nozime zimei?

pirms 12 gadiem, 2008.03.25 21:47

BMW

Cik zinu ir arii taads, kas paseedeeja kaadu laiku.....

pirms 12 gadiem, 2008.03.25 19:08

Ela

Es piekritu, ar jauniem arii ir pilnigaa pakalja, nu ir mums jau jaunais deputats, kas notiesats par kukulnjemshanu.

pirms 12 gadiem, 2008.03.25 19:01

kungs

Vajag jaunus... Cik vinjsh var nekalpot GUlbenei.. tas ir jau apniciigi.. Un kur nu veel runaajam par piederiigajiem, meera!! Deela vaardi BUMERANGA, "Mana pilseeta" Vai nav smiekliigi?? tauta.....?

pirms 12 gadiem, 2008.03.25 16:07

kungs

celi ir vienkaarshi shausmiigi.. Vinji pashi brauc... protams ka brauc.. bet kas vinjiem atmaksaa remotu??? protams pilseeta,, vienvaardsakot pashi sev.. vinjiem tas neuztrauc!!! Un vinji domaa kaadi luksafori... vienkaarshaak muus Gulbenieshus apvest ap stuuri un MAUCAT pa apli.... !! Z.B. pec cik gadiem vinjsh mainiisies?? vai veel cik ilgi Gulbene kritiis bedree???

pirms 12 gadiem, 2008.03.25 16:06

arii braucu

bet par ko ir runa? skaidrs ka vecie "kadri" jaanomaina... bet? kuri buus tie jaunie? kuri buus dariitaaji? nee, nu skaidrs, ka vajag jaunus, bet nevaram ariii taa, ka tikai taapeec ka vajag...

pirms 12 gadiem, 2008.03.25 16:05

...

Diemžēl jāpiekrīt, ka ne Gulbenes pilsētā, ne Gulbenes rajonā, mēri vai kā viņus tu pareizi sauc, nestrādā savu vēlētāju labā. Nu nekas nav jau vēlēšanas aiz kalniem, tad arī Tautas partijai atgādināsim par sevi. Es pats balsoju par šo partiju, bet tagad esmu pārliecinājies, ka iedzīvotāji viņiem ir pie kājas. Mūsu nodokļi tiek izniekoti nesaimnieciski. Vai tiešām redzot, kāda situācija ir pilsētas un rajona ielās Stepanovam un Stradam nemetas nelabi, paši taču arī vada mašīnas...

pirms 12 gadiem, 2008.03.25 16:00

BMW

Iisteniibaa cilveekiem ,kas dziivo Gulbenee ir jaapiedomaa pie taa ,kaadu mashiinu iegadaaties, jo pashikot ar kaadu kruto autinju ar zemaam riepam, noziimee ciest no riepu mainiishanas un disku lociishanaas!!!

pirms 12 gadiem, 2008.03.25 15:59

arii braucu

Vienaa stuurii bankas saaugushas kaa seenes peec lietus.... taam tad arii vajadzeeja risinaat savu klientu "noparkoshanaas" vietas un laukumus.... a tagad sanaak, ka tas nokaveets.... reizee ar tehniskajiem noteikumiem pilseetas izpilddirektoram vajadzeeja uzdod paruupeeties par to... zhviikt zhvaaakt sarokam ziimes un viss... Gulbenee braucam pa apli... pareizaak saktot "shuupojamies" savaas graboshajaas mashiinaas.... Luksaforus, luksaforus, luksaforus!!!! Jee...

pirms 12 gadiem, 2008.03.25 15:49

luksafors

BMW taisniiba vien ir ne!
Ar kuru galu vinji domaa?? kaadas ir ielas .. neizbraucamas.. veel saliek ziimes... kur cheli ir neizbraucami.... bet pofig tach... braucat vien cilveeki braucat!!!

pirms 12 gadiem, 2008.03.25 14:49

BMW

Tiesham kauns!!!!
uzliekat visas vienvirziena!!!
izdomaajaat marshrutu, ka labaak braukt un uz priekshu!!!
Ziime maksa leeti, gan to saliks daudz!!!
Driiz jau Gulbenes valdei uz ziimeem vienvirziens un kjegjelis buus atlaide!!!

pirms 12 gadiem, 2008.03.25 14:46

luksafors

Buutu jauki ka mani saliktu visos krustojumos.. kur nepiecieshams..
bet Gulbenes Galvai... Peeriens.. KAUNS PAR TAADU... arpraatiigas ielas.. tik ziimes uzbaaz.. kaa ielas meitas.. un domaa ka ir labi!!!

pirms 12 gadiem, 2008.03.25 12:38

BMW

Kaarteejo reizi - nepraata darbs!!!!
Kaada sakariibaa taa vajadzeeja riikoties?!!!
struuklakai finanseejums ir, bet krustojumam - nekaaa, jaunu CSDD nauda buuveet ir - bet luksoforiem un sachakareetaam ielam - nav!! Kaada taisniiba!
Lai pakaunas muusu pilseetas vadonji, lai aizbrauc uz balviem vai Madonu un apskataas ,kas notiek tur, ir gan struuklakas, gan ljoti labi celji, varbuut to pilseetu valdiibai mazaak naudas savos kontos, toties, par tiem ir veerts runaat, jo pat ja zog prieksh sevis, dod arii pilseetai!

pirms 12 gadiem, 2008.03.25 09:28

bukins

tur bija liela satiksme ka pat izbraukti nevareja,sen jau vajadzeja tur ierikoti vienvirziena ielu

pirms 12 gadiem, 2008.03.24 08:26

Vietējās ziņas