Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bezdarba līmenis lēnām sarūk 3

Gulbenes novadā, tāpat kā kopumā visā valstī, bezdarba līmenis oktobrī ir sarucis. Par to informē Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiāles vadītājs Vladimirs Lituņenko.

Oktobra beigās 1650 Gulbenes novada iedzīvotāji ir reģistrēti kā oficiāli bezdarbnieki, kas ir par 15 mazāk nekā mēnesi iepriekš. Valstī reģistrēts 130 471 bezdarbnieks, kas ir par 1188 mazāk, salīdzinot ar mēnesi iepriekš. Visaugstākais bezdarba līmenis joprojām ir Latgales reģionā.


Aģentūras Gulbenes filiāle oktobrī profesionālās apmācības, pārkvalifikācijas un kvalifikācijas paaugstināšanā iesaistīja 31 bezdarbnieku, neformālās izglītības (dažādi kursi) ieguvē - 57 bezdarbniekus, savukārt atbalstā jauniešu brīvprātīgajam darbam - 4.


Aģentūras Gulbenes filiāle piedāvā vairākas brīvas darba vietas. Ir nepieciešams autoelektriķis (ar atbilstošu izglītību un darba pieredzi), metālmateriālu metinātājs, automehāniķis, ergoterapeits, virpotājs, ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs), apģērbu šuvēji (darbs Rīgā), palīgstrādnieki (kokapstrādē), administrators (solārijā, pieredze nagu kopšanas speciālista darbā, nepieciešama sanitārā grāmatiņa), viesnīcas administrators, kravas automobiļa vadītājs, kurjers (nepieciešams transporta līdzeklis, iemaņas darbā ar datoru), tirdzniecības pārstāve (B kategorijas autovadītāja apliecība).

Pievieno komentāru

Komentāri 3

taisnība- bezdarbs samazinās, jo liela daļa cilvēku neiet un nereģistrējas. vai arī nodokļu dēļ ir izdevīgāk divus darbiniekus pa minimālo nevis vienam normālu algu samaksāt.

pirms 8 gadiem, 2011.11.08 14:03

333

Protams ka samazinajas, jega uz turieni staigat, ja pabalstu vairs nemaksa. Bet taja kabineta sedosie tik klacojas un kafiju dzer, kamer tu koridori sedi. Apnik tak tur bezjega tupet. Tapec ja neapmeklesi tevi izmet no birzas.

pirms 8 gadiem, 2011.11.07 18:53

AnyDo.lv

Sveiki
Nesen uzzināju par portālu AnyDo.lv.
Varu rekomendēt pameklet šeit: www.AnyDo.lv
AnyDo.lv - tas ir online serviss privāto speciālistu meklējumos sadzīves un biznesa uzdevumu risinājumiem. Vietne apvieno pakalpojumu pasūtītājus un kompetentus izpildītājus.

pirms 3 mēnešiem, 2020.02.25 19:02

Vietējās ziņas