Bezdarbniekiem būs iespēja strādāt 2

No šāgada septembra bezdarbniekiem, kuri krīzes apstākļos ir nonākuši visnelabvēlīgākajā materiālajā situācijā, tiks dota iespēja strādāt sešus mēnešus un mēnesī saņemt stipendiju 100 latu. Par to informē Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiāles vadītājs Vladimirs Lituņenko.

No šīs stipendijas netiks veikti ienākuma nodokļa un sociālās apdrošināšanas iemaksu maksājumi. Darbos tiks iesaistīti darbspējīgi bezdarbnieki no 18 gadiem līdz pensijas vecumam, kuriem deklarētā dzīvesvieta ir konkrētās pašvaldības administratīvajā teritorijā. Bezdarbnieki tiks iesaistīti visvienkāršāko darbu veikšanā, piemēram, teritorijas labiekārtošanas darbos.


Iespējama arī neliela apmēra finansējuma piešķiršana pamatinstrumentu iegādei sabiedrībai derīgo darbu veikšanai visnelabvēlīgākajā situācijā esošajās pašvaldībās, kā arī transporta izdevumiem.


Pašvaldībām tagad ir jāiesniedz aģentūras filiālei priekšlikumus ar sabiedrībai derīgajiem darbiem. Par to īstenošanu aģentūra slēgs sadarbības līgumus ar pašvaldībām, un pašvaldības nodrošinās darbu veikšanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ja

vergu bars par lētu naudu tagad varēs strādāt.
Stepānova kungs uzdāvini kādu no saviem 14 amatiem bezdarniekiem un būsi kādam palīdzējis citādi tavi resnie vaigi drīz plīsīs.

pirms 11 gadiem, 2009.06.28 13:23

Vietējās ziņas