Bezdarbniekos vairāk reģistrējas vīrieši 1

Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiāles vadītājs Vladimirs Lituņenko "Dzirksteli" informē, ka novembrī reģistrēto bezdarbnieku skaits ir palielinājies.

Līdz 1.novembrim aģentūras Gulbenes filiālē bija reģistrēti 726 bezdarbnieki, savukārt līdz 1.decembrim ir reģistrēti 778 bezdarbnieki. Kopumā novembrī reģistrēti 52 bezdarbnieki.

 

"Tā kā vairāk bezdarbniekos nāk reģistrēties vīrieši, tad bezdarbnieku sieviešu kopējais īpatsvars ir samazinājies," skaidro V.Lituņenko.

 

Gandrīz nemainīgs ir jauniešu bezdarbnieku skaits - novembrī tie bija 102 cilvēki. Uzskaitē līdz sešiem mēnešiem ir reģistrēti 454 cilvēki, bet uzskaitē no 6 līdz 12 mēnešiem - 170. Kā ilgstošie bezdarbnieki uzskaitē atrodas 154 cilvēki.

 

Savukārt novembrī darba ir iekārtojušies 34 bezdarbnieki, no kuriem pieci bija ilgstošie bezdarbnieki.

 

Joprojām vairāk nekā trešdaļa bezdarbnieku ir pirmspensijas vecumā.

Liela daļa bezdarbnieku ir ar pamatizglītību un vispārējo vidējo izglītību. Reģistrēti arī 9 bezdarbnieki ar augstāko izglītību, kuri ir ieguvuši bakalaura grādu, un 2 bezdarbnieki ar maģistra grādu. Savukārt 10 bezdarbniekiem izglītība ir zemāka par pamatizglītību.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

darba meklētāja

Kāpēc stāties bezdarbniekos, ja sievietes spiestas strādāt "uz pusslodzi" - niecīgs pabalsts iznāk, ja vispār iznāk. Bet bērniem ēst gribas šodien.. Tad nu raujies trīs "pusslodzēs". Ja vienu pazaudē, divas paliek. Kamēr veselība turas, dodies meklēt jaunu papildus iespēju.

pirms 12 gadiem, 2008.12.05 17:11

Vietējās ziņas