Bezdarbnieku skaits palielinās

Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiāles vadītājs Vladimirs Lituņenko informē, ka oktobrī bezdarbs mūsu rajonā ir palielinājies.

"Aģentūrā šobrīd nāk reģistrēties bezdarbniekos gan celtnieki, gan strādnieki no mazajiem kokapstrādes uzņēmumiem. Arī turpmākajos mēnešos izskatās, ka bezdarbs tikai palielināsies, jo valstī ir vērojama ekonomikas lejupslīde. Arī valstī kopumā bezdarbnieku skaits palielinās," norāda V.Lituņenko.


Oktobra sākumā reģistrēto bezdarbnieku skaits bija 713, bet oktobra beigās - 726, no kuriem lielākā daļa 421 bezdarbnieks ir sievietes un 305 bezdarbnieki - vīrieši. Uzskaitē kā ilgstošie bezdarbnieki ir 147 cilvēki. Vairāk nekā trešā daļa no kopējā bezdarbnieku skaita ir vīrieši un sievietes vecumā no 50 līdz 59 gadiem. Oktobrī bezdarbnieka pienākumus nav pildījuši 49 personas, bet darbā iekārtojušās - 54 bezdarbnieki.


Šobrīd aģentūras Gulbenes filiālē 11 dažādi uzņēmumi piedāvā 31 darba vietu - elektriķiem, apģērbu šuvējiem, metinātājiem, atslēdzniekiem un citiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas